Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 év utána sem alhatunk együtt?

2 év utána sem alhatunk együtt?

Figyelt kérdés

Anyukám nem akarja engedni hogy a barátomnál aludjak

nyáron a barátomékkal nyaraltam, akkor együtt aludtunk, + amikor a barátom nyaralt velünk akkor is együtt aludhattunk, szóval nyaraláskor engedte

(persze az egész család egy lakókocsiban:D)

egyébként nagyon szereti a barátomat anyukám, ezért sem értem mitől félt annyira

nem 2 hónapja járunk....

barátom 19 én 17 vagyok


2010. okt. 10. 17:08
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem a szülők részéről ez érthető, bátyjámnak a barátnője például 21 éves (bátyjám 24) és se a tesómnem alhat a barátnőméknél, se a lány nálunk. A csaj szülei nem engedik. És szerintem ez részben normális dolog. Ők azt mondták, hogy majd akkor alhatnak egymásnál, ha összeházasodtak. Ezért a lánynak mindig hazakell menni éjjelre. Szerintem jobb, ha így vigyáznak és fognak a szüleid majd téged is. Ha komoly a kapcsolat, akkor úgyis elvesz majd a srác és akkor annyit aludhattok együtt, hogy csak na.. ! :)

15/L

2010. okt. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
78%

Bocs a pofátlan kérdésért, de lefeküdtetek már egymással?

Mert ha igen, és anyukád is tudja, akkor nem értem mitől félt. Jó a kapcsolatod ayukáddal? Beszéld meg vele, hogy szretnél nála aludni, esetleg szeretnél vele együtt lenni, meg kell értse, mindjárt nagykorú vagy..

2010. okt. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
46%

Anyukád valószínűleg konzervatív, de azt neki is meg kell értenie, hogy ha a gyereke le akar feküdni valakinel, akkor le is fog. Max. nem éjszaka és ágyban, hanem másképp...


Egyébként pedig 18 éves korodtól fogva azt csinálsz, amit akarsz.

2010. okt. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim válasza:
92%

az én anyukám se engedi pedig én már 19 vagyok. Nekem azt mondja, hogy amikor ő fiatal volt akkor neki se engedték, de hogy majd később rájövök miért nem engedi....

hát nem tudom....:S

2010. okt. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 Quegmire válasza:
82%
azért félt mert szerintem még nem szokta meg a 2 év alatt a barátodat sztem 1 év vagyis 18 leszel... onnantól szerintem simán engedni fogja. testvéremnél is így volt pedig ők 4évet jártak szal.. vannak ilyenek :D(természetes)
2010. okt. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
47%

Az első hülyeséget írt...bocsi de 15 évesen biztos nem volt még komolyabb kapcsolatod, h iylet írsz h ez milyen jó, örüljön.

Anyukád még kislánynak tart valószínűleg, pedig már nem vagy annyira az, 2 év nem kis idő, mondd el neki h szeretitek egymást és szeretnétek együtt aludni, ennyi idősen pedig a védekezésről is tudsz már mindent gondolom, szedj tablettát esetleg ha ezzel megnyugtatod.Én 3 és fél éve vagyok együtt a barátommal, 18 vagyok és minden hétvégén együtt alszunk:)

2010. okt. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
46%

Jajj, de nagyon aranyos-butuska vagy, első válaszoló... "Majd ha összeházasodtok, annyit alszotok együtt, amennyit csak akartok." Jajj, de kis édes... :)


Szerintem inkább ne adj tanácsot nagyobbaknak és több élettapasztalattal rendelkezőknek. Kicsi vagy még hozzá. Menjél szépen játszani a barbi-babáiddal, és játsz velük házasosdit! :) Az való még neked!

2010. okt. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
82%
Vannak szülők, akik azt hiszik, hogy a gyerekeik nem szeretkeznek. Vagyis ha nem engedik meg hogy együtt aludjanak akkor nem szeretkeznek. De ez általában nem igaz. Azért mert anyunál és apunál nem aludnak együtt, akkor majd máshol fognak együtt lenni és kész. Nekem nagymamám ilyen. Mikor a párommal összeköltöztem, akkor megkérdezte anyumat, hogy de akkor most mi lesz, mert ha együtt laknak, akkor... erre anyu azt mondta: csak nem képzeled, hogy csak akkor lesznek együtt, ha összeköltöznek?
2010. okt. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
57%
Régen is megoldották a mai öregek, nem lehetett ágyban, mentek a szénakazalba. Azért félt anyukád, mert magából indul ki, ő is ezt csinálta.
2010. okt. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
73%

Én csak annyit mondanék az olyan szülőknek akik nem engedik hogy nem csak éjszaka lehet, ha együtt alszanak Megkérdezném hogy jobb ha kocsiban, árokban útszélén csináljuk ahol megláthatnak (jó esetben) vagy otthon a melegben biztonságban.

Kérdezd már meg anyukádtól!

2010. okt. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!