Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A rokonságotokban, ismerősi...

A rokonságotokban, ismerősi körötökben mennyire általános nyíltan felvállalni ha 'félredugnak' / szeretője van a pár egyik tagjának?

Figyelt kérdés

Mert hát sok helyen van ilyen,de nem vállalják, titkolják,bár egyre többen már nem annyira...nekem pl van olyan ismim,aki fűvel-fával csalja a bnőjét(m neki akkora a szeretetigénye,h abba 1 ember beleroppana), Sokan tudnak róla

de a többség nem ítéli el.


2009. dec. 19. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, a mi rokonségunkban nincs ilyen, mindenki a saját párjával van és nem csalja meg a másikat.
2009. dec. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Az ilyen beállítottásgú párkapcsolatnak én nem sok jövőt jósolok. Vagy ha tovább is tart, akkor az egyik fél (a megcsalt) csak nyel, és szenved, vagy 2 hasonló embernek kell lenni, de akkor mi értelme a párkapcsolatnak?
2009. dec. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen rokonok erkölcstelen családra vallanak, ezek széthullanak idővel.
2009. dec. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ennek az ismimnek egy gyerekkori barátja kezdte ezt,azt látta h jól érzi magát+csajozik+iszik+több csaja is van egyszerre, és nem volt megállás.

Ő maga is szokott kérkedni ezzel,h ő bárkit megdug 12 felett,+a lányok tapadnak is rá. :D Sztem ez undorító :S

2009. dec. 19. 21:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mióta mérik a szeretetet dugásban??? Az ilyenek nem szeretnek csak szexelni akarnak. Minden normális családban elitélendö a megcsalás. Kapcsolat=monogámia! Függetlenség=dughatsz bárkivel. Mióta világ a világ ez a módi. Legalább is kellene hogy legyen.
2009. dec. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én láttam olyan családot, ahol a feleségen kívül mindenki tudott róla. Ott a férfi volt telhetetlen. Valóban egy remek emberről van szó, egyszerűen a hűségre volt képtelen, a második feleségével együtt van ugyan, de tény, hogy őt is fűvel fával. Ettől függetlenül tényleg remek ember és remek apa is. Egyszerűen csak a vérével nem bír, ez az egyetlen hibája. Talán a felesége is tud róla, de szerintem nem foglalkozik vele, a szíve úgyis az övé.
2009. dec. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kortól függetlenül gerinctelen és aljas dolog megcsalni v.kit. Az az ismerősöd, aki fennen hangoztatja, hogy 12 fölött bárkit, pedofil állat. Az ilyeneket kiherélni kéne. Női változatát meg sterilizálni. Örökre.
2009. dec. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!