Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok tanacsot adni? Ti mit...

Tudtok tanacsot adni? Ti mit tennetek? Kicsit kibuktam, meg lelkileg roncs lettem!?

Figyelt kérdés

Paromnak van egy kislanya. Megis ot valasztottam mert azt hittem konnyu lesz elfogadnom!

Nincs bennem irigyseg csak faj hogy en meg nem tudtam eddig teherbe esni es igen felek hogy kiderul kesobb nem is lehet babam. Vizsgalatokra jarok de total felek mindentol.

Egyutt lakunk ritkan fogja latni kislanyt sajnos nagyon messze lakik tole. FElek hogy a kislany miatt nagyon megfogvaltozni felek hogy nem olyan lesz akibe beleszerettem

2dologba hazudott is nekem de ide nem szeretnem le irni. Mar 100%ban nem tudok benne megbizni. Nem erzem hogy szeret. Mert szerintem szeretlek szoval nem lehet ereztetni a masikkal. Tenyleg nem a kislannyal van a bajom. Ma mar bogtem is.

Azt sem ertem miert irta ala anno az apasagit ha nem volt benne biztos hogy ove a gyerek? Dns vizsgalat nem volt de szerintem nem is lesz csak ezt o mondja nekem.

Szerintetek van kozom hozza ahoz hogy hova kolti el a penz amit osszegyujtott a takareba!? Egy fedel alatt lakunk ugyan ugy neki is kell fizetni rezsit stb... bar... azt mondta kivette a penzt hogy nala legyen ebbe. Mondta hogy mikre megy el de vhogy lattom rajta es erzem hogy kamuzik. Azt is mondta abbol fogja kifizetni a fat meg a szenet. En nem szabtam meg es nem is fogom hogy mire koltson csak legyen oszinte mert szerintem egy kapcsolatban fontos az oszintesseg. Elvarja tolem de akkor en is. Hogy beszeljem meg vele? Vagy hogy kerdezzek ra?

Tudom hogy a gyerekre sokat kell tolteni de akkor mi igy nem fogunk elore haladni ha csak a gyerekre kolt majd. Nem mondom hogy ne vegyen a kislanynak barmit csak akkor igy velunk mi lesz? Ő akar hazasodni gyereket tolem de.... igy hogy?!?

Lehet hogy kicsit zavaros es elnezest kerek toletek ..de tenyleg ki vagyok bukva eleg rendesen.

Elore is koszonom a valaszokat!


2014. ápr. 9. 16:46
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
ebbe = egybe
2014. ápr. 9. 16:49
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Elolvastam ötször, de esküszöm nem ertem mi a kerdes.....
2014. ápr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Hát.. tényleg nem kicsit zavaros, hanem nagyon.. de talán a lényeg kisejlik belőle.


Hogy kérdezz rá hogy hova lett a pénz, az a kérdés? Hogy a kislányára költötte-e? Hát így kérdezz rá:


"Drágám amit kivettél a takarékból, a kislányodra költötted? ...... nem baj, ha rá, csak mondd meg, hogy tudjunk tervezni előre..." valahogy így.


És biztosítsd arról, hogy merjen őszinte lenni veled.

2014. ápr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
EGyébként kié a ház amiben laktok? Ki mennyit ad bele a közösbe, illetve ki keres jobban?
2014. ápr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Egyébként ha nincs meg a bizalom köztetek, lehet, még várni kellene nektek kicsit a gyerekvállalással. Nem írtad meg, hogy miben hazudott, de a pénzzel kapcsolatban is kételkedsz benne, hát nem tudom, kérdezz rá szerintem, mint ahogy az előző írta, hogy mondja meg nyugodtan, mindegy mire ment el esetleg, csak hidd is el majd neki.
2014. ápr. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

2 valaszolo igen ez egyik kerdesem amire kaptam is toled valaszt!


Tenyleg zavaros :( bocsanatott kerek :(

Ki kellett irnom magambol de latom mar hogy tenyleg zavaros.


Probalok nyugodt lenni es ujbol le irom a kerdest.


Hazudott nem egyszer nem bizok meg benne. Akar mire valaszol nem hiszek neki. Folytassam igy tovabb ezt a kapcsolatot?


Volt olyan hogy ra kerdeztem valamire es hat nem tetszett neki eleg erzekeny az en parom.


A haz az en nevemen van. Picivel tobbet keress a parom de mindent felesbe fizetunk.


Nagyon rossz nekem az hogy van mar gyermeke az elso kapcsolatabol es en ezt valahogy nem tudom megadni neki foleg ugy hogy nem erzem hogy szeret es raadasul hazudott nekem.


Az anyosom pedig nem akarja hogy legyen nekunk gyerekunk. :( azt akarja hogy a kislannyal foglalkozon es hogy sokat koltson ra :(


Miert kell le tagadni barmit is ha a kislanyarol van szo? Ha a kislanyrol kerdezek barmit is.


Szarul esett az is mikor azt mondta hogy nem tervezte a gyereket az exevel aztan megis kiderult hogy igen. Olyat is mondott hogy o nem tudta hogy nem szedi a gyogyszert az exe noh ebbol is kiderult vagyis az ellenkezoje.

Mindig mast mond nekem. Akkor kerdezem en hogy hogy lehet vkibe megbizni? Hogy lehet ezt megoldani?


Van egy megerzesem hogy ha a kislanya altal megvaltozik akkor vissza megy az exehez amit nem szeretnek es nem akarom hogy megtortenjen a sejtesem.

2014. ápr. 9. 17:20
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha nem bízik benne, be kell fejezni a kapcsolatot. A bizalom az alap, anélkül semmi értelme.
2014. ápr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Baratnom szerint a parom kihasznal bar nem tudom nem hiszem mert tobbet koltott mint en a hazra vagy barmire en nem is kertem es nem is fogom.


Beleorulok abba hogy gyermeke van. Viszont az utoso valaszolonak igaza van :( teljes mertek be. :(

2014. ápr. 9. 17:25
 9/16 anonim ***** válasza:
47%
Nyugodj meg, igyál egy pálinkát, és írj ki egy óra múlva egy értelmes kérdést, akkor talán lehet érdemben segíteni.
2014. ápr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Viszont azt elfelejtettem hogy a parom bizonyitani akar hogy tenyleg szeret es nagyon banja hogy hazudott nekem. De valahogy nem erzem es nem latom rajta.

Ha nem kerdezek a kislany felol a paromtol magatol nem is mondja el.

2014. ápr. 9. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!