Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnek lelkileg teljesen...

Mit tehetnek lelkileg teljesen roncs lettem?

Figyelt kérdés

Sziasztok,hosszú lesz,nem kamu és kérlek aki tudd az segítsen nekem a tanácsaival.

19 éves lány vagyok,többféle betegségem is van,gyakran jártam kórházba,volt amikor a karácsonyt is ott töltöttem,egyszer majdnem meg is haltam,egyik kezelésről a másikra,rengeteg gyógyszer a mai napig.

A hormonális problémám miatt,meg az arra kapott gyógyszerek miatt elhíztam. Sokan csesztettek azzal,hogy de kövér vagyok.


Szerelem terén sem vagyok szerencsés,majdnem 2 éves kapcsolatom,akinek odaadtam fél év után a szüzességem,és bízva hittem,hogy velem is marad,nagyon durván ért végett,verés,trágár szavak,ordibálás.

Ígérgette,hogy ő nem adja fel visszaszerezz,de rá 1 hétre barátnője lett. Nekem a szakítás után 2 hónappal lett egy párom.


Ő is 19 éves,de fiatalabb,ez látszik is rajta,ő az akivel még én is jól tudom érezni magam.

De most 2 hete beteg vagyok,a kis szobámba vagyok bezárva,a rakatnyi szar gyógyszerrel,barátomat sem láttam egy ideje,nem is jöhet,mert fertőző(tüszős mandula).


Annyira belefáradtam a sok betegségbe,19 évesen olyan állapotban vagyok lelkileg,mint egy haldokló idős ember.

Azon gondolkodtam barátomat is elengedem bármennyi is szeretem,nem akarom az életét tönkre tenni,keressen olyan lányt akivel boldog lehet,és nem kell ápolgatnia és várnia rá. Sokszor megfontontoltam,hogy itt hagyok mindent,és megszűnnek az állandó fájdalmaim,mert már nem bírom elviselni őket.


Apum a legfontosabb ember az életemben,az egyetlen akiért ölnék is,erre kiderült,hogy rossz indulatú leukémiája van,fél év múlva kezdődik a kezelés,nem gyógyítható,csak meghosszabbítja az életét.


Végleg összetörtem segítsetek kérlek :(


2011. okt. 14. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Szia!Annyira szomorú hogy ennyi mindenen kell átmenned!Először is,van egy testi fájdalmad,és van a lelki.(De lehet hogy a testi fájdalmad egy része,lelki eredetű.)

Tisztázni kell magadba a két dolgot.Aprólékosan,és okosan kell(ene) felépíteni magadban a kérdéseket.

-Apukád betegsége....:-(hát ez rettenetes!!Itt nem lehet okosat mondani,csak imádkozni a JÓ ISTENHEZ,hogy minél tovább maradjon melletted!!

-A betegséged a másik gond.Nem lehet más gyógyszereket választani?Esetleg homeopátiás orvost felkeresni?Tény,hogyha a szervezet hormonháztartása felborul,azt nagyon nehéz szinten tartani,és a szervezet számára dominóelv alapján mindent borít!De kutass a neten!Hátha van rá megoldás!!

-A kövérséged terén csak annyit tudnék mondani,hogy ha egy fiú nem fogad el olyannak amilyen vagy,akkor az Téged nem is érdemel meg!!De ha hormonálisan sikerül rendbe jönni,akkor a súlyodon is tudsz alakítani!

Szívből kívánom Neked,hogy mosolyogjon Rád a JÓ ISTEN,és adjon Neked sok-sok erőt!!Olyan fiatal vagy!Ne add fel!!!!Jobbulást kívánok!

2011. okt. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló,nagyon jól esett,hogy ismeretlenül is,ilyen jót kívánsz nekem,jól esett,köszönöm :)

Szívből kívánom neked is ezt a sok jót,jó,hogy vannak még itt ilyen emberek :)

2011. okt. 14. 22:58
 3/9 Alex Mészáros ***** válasza:
A helyzeted nem valami rózsás!!Én azt tudom ajánlami hogy bízz magadban ami nagyon fontos és majd lehet hogy másként fog alakulni a dolog.Pozitívan állj a dolgokhoz és ezzel is hozzájárulsz ahhoz hogy a lelki állapotod jobb legyen!Nem foglalkozz mások véleményével mert ha valaki szret akkor úgy szeret ahogy vagy ducin is akár.Nem a külső számít hanem a belső tulajdonságok(én gondolom)!Már én is voltam hasonló helyzetben hogy nem bírtam a sok lekileg megterhelő dolgokat de sikerült kilábalnom!Van értelme élni mert az élet sok jó dolgot mutat majd és a boldogság is rád fog találni de csak akkor mikor nem számítasz rá(saját tapasztalat).Apukád illetően a mai orvostudomány annyira fejlett hogy biztos találnak valami megoldást!Ha további kérdésed van a facebookon megtalálsz és szívesen segíetek!!
2011. okt. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia:-)!Első válaszoló vagyok!A kedves válaszodból is biztos vagyok benne,hogy Te egy kedves,őszinte,és barátságos ember vagy!!Egy idézettel szeretnék még egyszer sok erőt kívánni Neked,és remélem ebben a pár sorban megtalálod önmagadat!


"A hétköznapi életben sötétnek látjuk a világosat,

zavarosnak a tisztát, színtelennek a szivárványt.

Ha mindennapi életeden felülemelkedsz,

megpillanthatod a fényt, a tisztaságot, a színeket

- s rajtuk keresztül önmagadat.

Ha magadban mindezeket megtaláltad,

felfedezed őket az emberekben is. "

/Hioszi Tatiosz/


Vigyázz magadra:-)!!Üdvözlettel:Niki

2011. okt. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, minál többet él az ember, annál több rossz dolog történik vele. én 25 éves koromig azt hittem, hogy minden frankó az életben. Aztán elhagyott a nőm, kirúgtak melóhelyről, többször is, meghalt hozzátartozóm.


Nincs más lehetőség, menni kell tovább, és keresni azt, ami jó, magától nem oldódnak meg a dolgok. Néha elgondolkodom, hogy minek is küzdök ezekkel, de egyszerűen nincs más választás.

2011. okt. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Probáld ki az agykontrollt nekem segített!

hasonló cipőbe jártam,

nekem a tesom lett rákos ,és csak ketten maradtunk

én is 19 éves vagyok,ő 21

engem az agykontroll segített át,különböző célkitűzések

neki meg egyetlen életcélja volt hog bekerüljön egy jobb egyetemre!csak találd meg mi éltet,és töröld ki a rossz emlékeket gondolatokat!

2011. okt. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jobban vagy már?
2011. nov. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem nagyon fontos hogy kimozdulj,mindegy mit csinálsz,még az is segít,ha elmész a boltba,vagy csak sétálsz egyet. Ha lehet,legyen valami állat,bármi,kutya,macska,hal,csak szeresd,tapasztalatból mondom,hogy még a legnagyobb problémát is képesek elfeledtetni az emberrel :)
2012. dec. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kifordultál magadból. Egyél Snickerst!
2013. okt. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!