Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki megtudna nyugtatni?...

Valaki megtudna nyugtatni? Vagy tudna biztatót mondani? Egyszerűen már nem tudom hogy viseljen el a szüleimet!

Figyelt kérdés

Itt rázz a zokogás, alig láttok valamit. Egyszerűen szörnyű a helyzet.

Anya ideges a munka/háztartás/család miatt apám pedig kedves, aranyos, türelmes papucsférjből kezd átmenni egy paraszt, nagyképű, bunkó álszentté.

Mindenért anyát hibáztatja. MINDENÉRT. Minap kiesett egy tányér a hűtőből, szerinte mert anya rosszul rakta be.

Ma a veszekedés a nyaralás miatt ment. A végén az lett, hogy apa nem jön velünk. De ezt tök aranyosan, nyugodtan mondja, mintha nem ő csinálná a cirkuszt.

Az nem segít ha beszélek vele. Komolyan, elegem van ebből!! Azt mondja, ő nem csinál semmi rosszat, hogy volna mersze?!

De elismeri hogy nincs minden rendben, mert azt mondta ő se szeretne a helyemben lenni.

Sajnos az nem használ ha leültetném őket beszélni, mert akkor megy a szokásos lemez: anyád a hibás, anya erre elmegy, és apa mondja, hogy látod, én nem csináltam semmit , ő durcizot be!

Mit tegyek?? Hogy bírjam ki? Komolyan, azt akarom hogy váljanak el, vagy koleszba megyek! NEM BÍROM. Valaki...segítsen.



2014. ápr. 10. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:

A kolesz jó ötletnek hangzik. Sajnos úgy látom, te megtetted, amit tehettél, ha a szüleid nem partnerek, akkor nem sok más lehetőséged van.


Apukáddal csak kettesben próbáltál beszélni? Meg kéne értetni vele, hogy ez nem ovi, nem "hibást" keresünk, hanem megoldást, és hogy téged is elmar magától.


Én is ismertem olyat, aki megunta, hogy papucs, nagyon durva veszekedések lettek belőle, nem szép végignézni. Próbáld megértetni apukáddal, hogy ő segíthet neked jobban érezni magad, és hogy ha ez nem megy, bizony a kollégium miatt (ami egyébként klassz hely) kettesben marad anyukáddal. Kétlem, hogy szeretné...

2014. ápr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Végülis vannak jó perceik mikor nyugi van. Annyira nem rossz a helyzet, hogy nem bírnak ki öt percet egymás mellett.

Igen, sajnos az ilyesmikről csak apukámmal tudok beszélni...

De komolyan, olyan mint egy nagy gyerek. És mondja, hogyha tesómmal össze veszünk, hogy ne egymásra mutogassunk, meg hárítsuk a dolgokat! Megáll az ész!

A kolin még gondolkozom. Nem hiszem hogy elengednének...

De ha így megy ez tovább, még felvettem komolyabb téma ként.

2014. ápr. 10. 21:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg felvenni, miket mond nektek egy tesóddal való veszekedés után, és lejátszani neki, amikor ő mutogat anyukádra?
2014. ápr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Próbáltuk, de csak nevetett. Na, ez is az agyamra megy. Mindig ha komolyan próbálok beszélni veled, csak kinevet, hogy ez milyen vicces...Hahaha, jót röhögtem.
2014. ápr. 11. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!