Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok mondani különleges,...

Tudnátok mondani különleges, de egyszerűen elkészíthető magyaros ételeket?

Figyelt kérdés
A magyaros alatt nem azt értem, hogy kizárólag pacalpörkölt és csülökszerű ételek receptjét várom, hanem az íze legyen szokványos, tehát ne olaszos vagy kínai fűszerek kelljenek hozzá. Például most találtam egy töltött rizsgombóc receptet, amiről még életemben nem hallottam, mégis magyaros ízvilágú. Ilyesmikre gondolnék :)
2013. júl. 14. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. júl. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sonkás krumpligombóc gombamártással. tojásos lecsóval töltött hús bepanírozva, kirántva.Csáky rostélyos, Budapest szelet.Darátlhúsos töltelékkel (pörkölt) töltött palacsinta panírozva, kirántva, de májjal is nagyon finom.

Harcsapörkölt juhtúrós-kapros galuskával tejföllel gazdagon. és még sokan mások.

2013. júl. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A múltkoriban fehér káposztából párolt káposztát készítettem, azzal töltöttem a palacsintát, és panírozva, kirántva, felséges lett.
2013. júl. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. júl. 15. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!