Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyek azok a virágok, amelyek...

Melyek azok a virágok, amelyeket nem illik ajándékba adni (pl. temetői virágok)?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 10. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Krizantém szerintem tipikus temetői virág. Szerintem a szegfű sem illik ajándékba, olyan olcsó virág kinézete van.
2014. ápr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

hát én vagyok a kivétel, és tudja is rólam minden ismerős, nálam állandóan van a vázában vagy pár szál szegfű, vagy fehér krizantém, mert imádom őket.

Férjem pont ma mondta, hogy minek, amikor van itthon két vázában orgona, van tulipánom, meg még ez is.


Szerintem azt nem illik adni, amiről tudod, hogy a megajándékozott nem szereti.

2014. ápr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Imádom a krizantémot. A kócosat, a szimplát, az aprót és a nagy fejűt, az ehetőt külünösen (most akkor ezt csak a temetőben ehetném meg?)

A fanyar és mégis édes illatát is szeretem.

Amikor szezonja van, mindenki hoz nekem. Vágottat, cserepeset.

Temetőbe sose vittem még.

A szekfűt pedig az illatosat szeretem. Ebből is van gyűjteményem szabadkertben és a télikertben is. Csodásak, szép színesek, nekem nem snassz.

Nincs olyan virág, amit illetlennek tartanék.

2014. ápr. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy esett, hogy temetőbe mindig rózsát viszek, mert ez volt a kedvence az elmúltaimnak.


/Előző, 3-as/

2014. ápr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
felénk a temetöbe rengeteg kála van, ki se lehet öket irtani... mások meg vannak veszve érte, ballagási csokorba teszik stb., felénk meg tipikus temetöi virág.
2014. ápr. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A protokoll szerint a szegfű teremvirág, nem illik ajándékba adni. Tanultam virágkötészetet, onnan emlékszem rá. Mondjuk én nem szoktam megsértődni, ha azt kapok, mert szép.
2014. ápr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem inkább attól függ, hogy kötik. Láttam már gyönyörű esküvői csokrot is szegfűből, de a húgom ballagására is rózsaszín mini kriziből köttettünk csokrot, rózsaszín papírral, nagyon bájos volt a végeredmény. :) (Ilyesmi volt [link]
2014. ápr. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

A mai virágáraknál jó ha valaki virágot visz...

Olcsóbb egy tartós ajándékot venni !

2014. ápr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudnád, hogy mi a kedvenc virága az illetőnek.
2014. ápr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nem tudom, én sem vinnék senkinek krizantént, magam sem örülnék neki sosem, ráadásul a szül napom pont okt 31-én van, ami nem jó mert akkor legtöbb helyen ilyent látok, de pl egy szál fréziának nagyon örülnék mindig is, nem az ára teszi
2014. ápr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!