Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből és mikor éreztétek azt...

Miből és mikor éreztétek azt hogy már nem úgy szeretitek a párotokat?

Figyelt kérdés
Mikor éreztétek hogy kiábrándultatok belőle?
2009. dec. 20. 18:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mikor nyaralás kellős közepén leordított nyilvánosan...
2009. dec. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mikor már a jelenléte is idegesített....
2009. dec. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Az elején még úgy vagy vele, hogy hát ez a baja, az a baja, de úgy szeretem, ahogy van. A végén meg éppen ezek miatt utálod meg. Nálam pl ilyen volt a cigizés, meg az, hogy tudtam, hogy szereti a nőket, hát ilyen, istenem, mondtam... Addig szerette a nőket, amíg ez lett a vesztem.
2009. dec. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Amikor több év elteltével fordult a kocka, kezdtem kiszeretni belőle, erre elkezdett el betegesen üldözni engem, annak ellenére, hogy én már nem akartam a kapcsolatot. Onnantól már csak idegesített és kiborított. Vége is lett, bár nem volt egyszerű..
2009. dec. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Amikor a jelenléte idegesített, még reménykedtem, hogy menthető. Amikor hidegen hagyott, tudtam, hogy vége...
2009. dec. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Amikor már komolyan elkezdtem más pasik után érdeklődni, és belegondolva rájöttem hogy nem sajnálnám ha vége lenne.
2009. dec. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Amikor annak orultem amikor nem volt otthon!:) Ha otthon volt zavart es idegesitett. Akkor voltam boldog amikor nem lattam, hallottam.
2009. dec. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Minden hibája idegesített és már annak örültem ha nincs otthon.Nem kívántam és már nem tartottam helyesnek és sexinek.

25/L

2009. dec. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

mikor megtudta, hogy terhes vagyok és ő elment a haverjaival leinni magát, majd hazajött és azt mondta, vetessem el, mert ő még nem elég felnőtt az apaszerephez (10 évvel volt nálam idősebb)..azóta volt egy abortuszom miatta. valahogy akkor jöttem rá, hogy nem ő az, akit nekem szánt a sors..

20/L

2009. dec. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
41%
amikor a szeretőm hiánya jobban fájt mint az övé. azóta a szeretőm a pasim. és jobban szeretem mint az exemet valaha :)
2009. dec. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!