Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van, ha nagyon szeretitek...

Mi van, ha nagyon szeretitek a párotokat, nélküle nem bírnátok élni, úgy érzitek, mégis sok dologban nagyon különböztök egymástól? Vagy ez előbb utóbb konfliktushoz és szakításhoz vezet?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

Ránk igaz is lehetne ez, de működik. Tökéletes egyezés sehol sincs. Egy szó a titok: kompromisszum. Mert ugye a szeretet evidens.

22l

2011. márc. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
számít a közös érdeklődési kör,de ha 1-2 dolgoban eltér az sem baj,legalább mindenkinek van saját hobbija.Ha meg másképp láttok néhány dolgot,akkor sincs baj,ha normálisan megtudjátok beszélni,és nem üvöltitek le a másik haját,h márpedig nekem van igazam...:)
2011. márc. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

ez szerintem függ a különbözőség milyenségétől. tehát az, hogy te a coca-colát szereted, ő meg a pepsit, még nem indok, viszont pl vallási nézetek igenis komolyak.


mikre gondolsz pontosan?

ha megmondod, akkor válaszolok rá :)

2011. márc. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
előző voltam,igaza van az elsőnek,kompromisszum...24/N
2011. márc. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
vagyis 2. voltam :D:D:D
2011. márc. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ti pl mikben tértek el? Ha nem túl indiszkrét a kérdés... Nálunk vannak olyan tevékenységek, amiket végül is mindketten szeretünk, de amit ő nagyon szeret, azt én nem, vagy fordítva.
2011. márc. 25. 18:29
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
2.vagyok.páromat az kapcsolja ki egy hosszú nap után,h játszik a gépen,én meg inkább olvasni szeretek,de ezt nagyon jól tudjuk egyszerre csinálni :D.Amúgy mindketten imádunk utazni,kirándulni,állatokkal foglalkozni,kutyák,macskák.Van,hogy csak veszünk pár üveg sört(én csakis a citromosat),popcorn és tévézünk.bulizni is csak együtt megyünk.De persze van magánszféránk,ő is találkozik a haverjaival én meg a barátnőimmel.nagyon jól megvagyunk,együtt élünk.Imádom,Ő az IGAZI...:)
2011. márc. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Egy egyszerűbb példa, ő imád síelni, engem nem vonz, félek tőle, így nyilván közösen el sem tudunk utazni...
2011. márc. 25. 18:34
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
miért ne tudnátok elmenni együtt? amíg ő lent síel, te a szállodában elmész valami masszázsra, vagy nemtom. szánkózol a domboldalon. kreativitás :) mindent meg lehet oldani
2011. márc. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
utolsónak igaza van...meg lehet oldani
2011. márc. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!