Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni anyámmal?...

Mit lehetne tenni anyámmal? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés
Eltüntette a pénzem,már négy hónapja könyörgök hogyx kell nekem belőle 4000 még akmatozással sem leeht meggyőzni.Mondom neki álljon ki a sarokra vagy akárhogy adja ide!MErt nekem fontos lenne nagyon!!!!Mert nővéremnek valamivel tartozok!!!MIATTA NEm TUDOM ODAADNI S CSÜTÖRTKRE KÉNE!!!
2009. dec. 20. 20:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Most 4000 Ft-on vesztetek össze?
2009. dec. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Mi az, hogy álljon ki a sarokra? Te tényleg ezt mondtad anyukádnak? :o Gondolom, azért nem adja oda a pénzed, nehogy marhaságokra költsd. Ha fontos, mondd meg, hogy tartozol a nővérednek, és adja oda neki a négyezret, ennyi.
2009. dec. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
58%
te most vagynagyon csorocsoki vagy vagy nemnom a láncos bocskorát neki má xD kisegitselek ? most halál komolyan !
2009. dec. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Vagy esetleg a nővérednek adja oda.....
2009. dec. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
72%
Álljál ki te a sarokra........
2009. dec. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
67%
Bunkó állat én anyád helyébe kiraknálak a sarokra koldulni. hogy lehet így beszélni róla, vele? Jah és egyébként meg tanuljál meg helyesen írni,mert olvashatatlan amit fogalmazni véltél.
2009. dec. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%

Hány éves vagy h anyudnál van a pénzed?

Tényleg mond neki h a nővérednek adja oda a 4000!!!

2009. dec. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%
Hát az írásodból kiindulva nem lehetsz több 13 évesnél. Ennél fogva pedig szégyelhetnéd magad...
2009. dec. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
Azért mégiscsak! Azt mondtad anyudnak hogy álljon ki a sarokra? Tudom, hogy off, de ő nevelt fel! Ő etetett meg minden, gondozott ha beteg voltál, és azt mondod neki hogy álljon ki a sarokra?! Hát én szégyellném magam nemkicsit.
2009. dec. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
70%

Ad1: ha keresőképes vagy, négyezer forintot seperc alatt meg tudsz keresni.

Ad2: de gondolom, ha négy hónapja ennyiért könyörögsz, nem vagy keresőképes, TEHÁT az édesanyád TART EL.

És gondolom, tizenakárhány éves vagy te is... (ahogyan én), vagyis anyukádnak JOGA van ahhoz, hogy ne adjon pénzt a kezedbe. Amúgy pedig elég átlátszó ez a "nővéremnek kell"-indok, szóval szerintem húzd meg magad, mielőtt anyukád lepofoz, amiért olyanokat mondasz neki, hogy menjen a sarokra (velem már rég megette volna anyám ha ezt mondom neki, de mindegy).

Javaslok egy pszichológust, esetleg egy jobb nevelőintézetet.

2009. dec. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!