Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám utálja a barátnőmet?

Anyukám utálja a barátnőmet?

Figyelt kérdés

:( nagyon el vagyok keseredve anyukám nem szereti a bartánőmet:(

-nem szereti ha átjön bunkón viselkedik vele.. nem tudom miért hozzá mindennap jön hozzám meg csak egyhéten egyszer, feszült amikor itt van


-megkérdeztem hogy itt aludhat-e azt mondta nem mert nem fog utánna ágyneműt mosni... most ez milyen válasz?

csak az ő barátnői jöhetnek?

-akkor megkérdeztem eljöhet e velünk vásárolni arra is azt mondta hogy nem , ha megtudja hogy jön egyből szóvá teszi , bunkón.. végülis nem hozzá jön:( nem értem mia baj vele... nem tudom mit csinálajk? amúgy sem értem minek szól bele 20 éves vagyok szetm az jön hozzám akit csak akarok.... , mit csinálnátok a helyembe?:(



ha másik bnőm jön akkor semmit , ráádásul akiről most szó vana legjobb barátnője lánya...


megkérdeztem tőle miért utálja azt mondta nem tudja... biztos tudja ...csak nem akarja mondani.


2009. dec. 20. 23:08
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
azt akartam irni hozzá mindennap jön a barátnője.
2009. dec. 20. 23:10
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Hát nagyon úgy tűnik,hogy nem szimpatikus neki valamiért.Sajnos ha övé a lakás,akkor nem köteles beengedni a barátnődet.Nem bántotta meg semmivel?Esetleg ha a lány kérdezne rá nyíltan?Vagy ne vidd hozzátok,hanem menj te és hátha hiányolni fog.Sajnos más tipp nem jut eszembe :-(
2009. dec. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen gondom, csak én akkor 14 éves voltam. Anyu jól elmarta mellőlem a barátnőmet valami hasonló hozzáállással. Szerintem mondd meg, hogy neked rosszul esik, hogy ő elhívhatja a barátnőjét, de te nem. És kérd meg, hogy igenis mondja el, miért nem akarja ezt. Esetleg ha te mennél át a barátnődhöz, az is megoldás lehet.
2009. dec. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

-Mostanába kezdett járni újra félévig nem jött, addig nyugodt volt, de nem tetszik neki, megszólal jó lenne ha nem szoktatnád ide a barátnődet...


- Sajnos hozzájuk nem mehetünk kicsit a lakásuk meg anyukája nem engedi anyukám ezért is neheztel..ezt sem értem? most mi baj lenne ha átmennék néha én is ...


-Nem mondott semmi rosszat anyukámnak , mindig köszön meg minden.


-Volt olyan hogy máshol találkoztunk a parba..akkor az volt a baj... parkba járok állandóan... ő ott lakik ahol én , és jó fej meg minden többször át tud jönni mint a többi barátnőm , a többiek pesitek...

Azt mondta még azért nem aludhat itt mert közel lakik haza tud menni :DDDDD pff beszéltem vele erről már de mindig elutasító volt , ma apával össze is vesztek ezen hogy miért ne maradhatna itt?:(

2009. dec. 20. 23:36
 5/15 A kérdező kommentje:

ha továbbra sem fogadja el, akkor újra megpórbálok beszélni vele, hátha megértő lesz...


nem utasítja el, bejöhet itt is lehet csak akkor bunkó velem... meg látszik rajta h nem tetszik neki ugy néz rám.. hogy a szemeivel szinte ölni tudna..


am köcce a válaszokat aranyosak vagytok.:)

2009. dec. 20. 23:39
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok. Az én anyám ajakát is elhagyta ilyen mondat hogy jó lenne ha nem szoktatnád ide...


Figyi, nem kezel picit anyukád nagyon gyerekként? 20 éves vagy már, elvileg felnőtt nő, nem ilyenkor kéne (bár korábban sem) beleszólni, hogy milyen barátokat választasz magadnak, elvileg ők neveltek, tehát az ő értékrendjüknek megfelelő barátokat választasz... Nem tudom, esetleg ajánlj fel valamit, pl. ha itt alhat a barátnőd vagy feljöhet vagy ilyesmi akkor kitakarítasz vagy valami szívességet csinálsz, ami anyudnak tetszene.

2009. dec. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
rendben , hát mindent megpróbálok megmondom neki majd én kimosom az ágyneműjét ha csak ez a baj :DDDDDDD vagyis a gép :D na jó nem, most komolyan oké megpróbálom, köcce
2009. dec. 20. 23:46
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Talán tud vmit róla amit Te nem és ezért .

És nem is akarja h megtudd.Szerintem.

2009. dec. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

hát nem tudom :( lehet


pedig rendes lány semmi baj nincs vele, összes baránőim közül őt birom a legjobban, pedig ő fiatalabb nállam 2 évvel szóval de a viselkedésben komolyabb mint a többiek, nem régen taliztam a bnőimmel teljesen más az érdeklődési körünk megváltozott minden nem olyan mint régen és most úgyértem hogy csak ő maradt akivel jól eltudok beszélgetni, neki bármit elmondok,szóval ezért is esik rosszul az egész dolog.

2009. dec. 21. 00:10
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a bnőd anyukáját!!!!!
2009. dec. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!