Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám utálja a barátnőmet?

Anyukám utálja a barátnőmet?

Figyelt kérdés

:( nagyon el vagyok keseredve anyukám nem szereti a bartánőmet:(

-nem szereti ha átjön bunkón viselkedik vele.. nem tudom miért hozzá mindennap jön hozzám meg csak egyhéten egyszer, feszült amikor itt van


-megkérdeztem hogy itt aludhat-e azt mondta nem mert nem fog utánna ágyneműt mosni... most ez milyen válasz?

csak az ő barátnői jöhetnek?

-akkor megkérdeztem eljöhet e velünk vásárolni arra is azt mondta hogy nem , ha megtudja hogy jön egyből szóvá teszi , bunkón.. végülis nem hozzá jön:( nem értem mia baj vele... nem tudom mit csinálajk? amúgy sem értem minek szól bele 20 éves vagyok szetm az jön hozzám akit csak akarok.... , mit csinálnátok a helyembe?:(



ha másik bnőm jön akkor semmit , ráádásul akiről most szó vana legjobb barátnője lánya...


megkérdeztem tőle miért utálja azt mondta nem tudja... biztos tudja ...csak nem akarja mondani.


2009. dec. 20. 23:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
de az olyan ciki:S
2009. dec. 21. 01:19
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyám is elmarta a barátnőimet, mindig kitalált valamit, melyik miért nem szimpatikus neki...

Ezt csinálta kiskoromban is, és akkor is, mikor nagyobb voltam!


Szerintem féltékenységből csinálják. :-[


Az én barátnőim is a közelben laktak, de inkább mindig valahol máshol találkoztunk, vagy akkor jöhettek hozzám, mikor nem volt otthon az anyám...

Meg aztán nem meséltem el neki semmit, mi van a barátnőmmel, így belekötni sem tudott semmibe!


Amíg otthon laktam, addig ez volt...

2009. dec. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ciki?!!

Drágám,bátraké a cseresznye !!!!!

Csak mond el neki mi a helyzet aztán hátha megtudsz vmit !!

Ha nem ,így maradsz!!!

2009. dec. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg beszélni anyukáddal, és ha nem sikerül akkor kérdezd meg a bnőd anyukáját. Elvileg ők (mármint a te anyukád meg a bnőd anyukája) is bnők, akkor miért ne! Én rákérdeznék!
2009. dec. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Beszéltem anyukámmal jól össze is vesztünk... abból indult az egész h azt mondtam a bátyámra hogy bolond, erre ő megvétte hihetetlen csúnyát mondtam..:anya azt mondta mondjam ezt a barátnőmnek....



megkérdeztem mia bajod vele? hirtelen csönd lett és akkor mondtam az h nem mehetek hozzá jaj és akkor gyorsan azt is mondta ... nem mondott igazat, azt mondja bunkó vagyok amióta átjárogat pedig egyátalán nem igaz... pff mindig ezt mondja, apa szerint pedig nem, ugyan ugy viselkedek mint addig... azt is a fejemhez vágta állandóan rá költöm a pénzem mert amikor jön szoktam venni colát meg chipset, de ez alap? ha vki jön hozzád megkinálod vmivel:S még a kaját is sajnálja tőle,


anyukámmal nem lehet beszélgetni nem egy megértő:( az sem érdekli velem mi van nem foglalkozik velem, mondtam is neki mondom szerintem a barátnődről többet tudsz mint rólam.... és kész erre bepipult... pedig ezzel semmmi rosszat nem mondtam meg stb :(

mind1 majd megnyugszik..


Megkérdezem majd hogy miért nem mehetek hozzájuk:( ma is itt volt anyukám barátnője csak aludtam (am mindennap jön...) ááá mind1 az egész életem igy telt el már nagyon elegem van :(( mindig próbálok a kedvébe járni, de mindgi csak szidást kapok el vok nyomva teljesen.

2009. dec. 22. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!