Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 évesen miért vagyok ennyire...

21 évesen miért vagyok ennyire érzékeny?

Figyelt kérdés

Minden "olyan" dolgon sírok. Gyerek bántalmazás, állatkínzások, ha meg hal egy számomra ismeretlen gyermek, beteg gyerekek láttán.


Jelen esetben nézem az Ének Iskoláját ahol volt egy kis fiú aki nevelő otthonban él 11 évesen. Teljesen elkapott a sírás.Teljesen együtt éreztem vele.


Nem jó ez ha ilyen érzékeny vagyok, de nem tudom mitől.Más is van így?


2014. ápr. 13. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Vannak ilyen emberek. Az a baj, hogy én azt veszem észre magamon minél idősebb vagyok annál érzékenyebb. De azért ez tényleg durva.
2014. ápr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ismerős + én is 21 vagyok. Sőt néha észrevettem hogy másokat is ilyen lelkizésbe tudok vinni ha én szomorkodok:(
2014. ápr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
egyszerűen ilyen vagy, vannak ilyen érzékeny emberek!
2014. ápr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
20 éves vagyok, és én is pont ezt vettem észre magamon. Sőt, volt olyan, hogy elment az úton egy mentő, és attól bekönnyeztem.
2014. ápr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne beszéljétek be a Kérdezőnek hogy ez normális. A túl érzékenység miatt pszichológus segítsége indokolt.
2014. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szociálisan túlérzékeny vagy. A jó hír, hogy az érzékeny emberek a pozitív dolgokra is ugyanilyen érzékenyek. :)
2014. ápr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen hiperérzékeny emberek. Én is olyan vagyok, és egyszerre jó is, hogy könnyebben megértek másokat, másrészt iszonyat idegesítő, hogy állandóan bőgök. :) De mi így lettünk programozva, más meg máshogy. Ja, és annak a kissrácnak az énekén én is elbőgtem magam. Pacsiii! :D
2014. ápr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, 22 évesen, nem értem, hogy ez miért ennyire fura dolog. Szerintem az is szomorú, hogy a mai világban ez ,,szégyen". Komolyan, miért kötelező mindenkinek olyan durva lelkületűnek lenni. Jó, tudom, nem szerencsés, mert kihasználnak, stb. stb, de legalább, otthon, a saját kis birodalmunkban, hadd érzékenykedjünk már, és sírjunk amin akarjunk. Ahhoz se kinek SEMMI köze! Ha pszichológus kell, akkor az kell, de én inkább maradok ilyen, mint a világ összes dolga iránt érzéketlen tuskó, aki mindenen, és mindenkin átgázol a hatalomért és az előretörésért. Sőt, nekem ez örömet is okoz, részben, hogy ilyen lehetek, aki ilyen, az érti miről beszélek, aki nem, annak fogalma sem lehet róla, de annyi gyönyörű pillanatot okozhat az ilyen érzékeny beállítottság. Annyi szépséget átélünk mi érzékeny emberek, annyi minden csodát meglátunk, én senkivel nem cserélnék.

Vessetek meg, de én mindezt úgy mondom, és úgy vagyok ilyen, hogy jogásznak készülök...

2016. nov. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!