Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi létemre túl érzékeny...

Férfi létemre túl érzékeny vagyok. Mit csináljak, hogy ez változzon?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy ha a feleségem kiabál velem akkor bekönnyezek és szégyen vagy nem, úgy érzem, hogy mindjárt elsírom magam... ha mások kiabálnak velem akkor nem érzem ezt, még vissza is szólok vagy csak nem figyelek oda. Hogyha veszekszik velem az is olyan rossz. Nem tudom mitől van ez de szeretnék rajta változtatni és szerintem ez nem is normális dolog. Meg ezektől az érzelmes dolgoktól hamar elérzekenyülök. Mit csinálják ez ellen?
2014. ápr. 1. 18:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én nőbe vagyok ilyen meg kell erősödnünk
2014. ápr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Semmit, te ilyen vagy. Olvasd el a Szuperérzékeny vagyok? című konyvet. Nekem nagyon sokat segített. Az írója Alaine E. Aron vagy valami hasonló. Tényleg nagyon ajánlom.
2014. ápr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így van jól, nem kell változtatnod rajta. A párom is nagyon érzékeny, ő is nagyon sokszor könnyezik be, ha komolyabban veszekedünk, illetve akkor is könnyezett, amikor az édesanyja csapott előttem oltári nagy patáliát - persze ő is próbálta visszatartani, de van hogy megy neki, van, hogy nem. Természetes dolog, ha egy embert érzékenyen érint valami, mindegy, hogy férfi vagy nő. Ezt a hülye "férfiak nem mutatják ki az érzéseiket" -dolgot belenevelték a társadalomba azzal, hogy a gyerekeknek kiskoruktól kezdve azt mondogatták, hogy nem lesznek katonák, ha sírnak, és hát azért egy katona mégiscsak a férfiasság jelképe. Maradj érzékeny, ezt pedig nem kell szégyellni.
2014. ápr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

nincs veled baj, nem szégyen ez.. a feleséged viszont visszavehetne az indulataiból, szabad egy kicsi önuralomra szert tenni neki is.. Csak azt tudom mondani, én mit csinálnék,ha cívódna a társam: elmennék, egy csendes helyen kivennék egy szobát 2-3 napra és rájönnék, milyen jó egyedül lenni,csendben, békében.

(mobil kikapcs, ne mondanám senkinek, titkos csend)

"Minden amit kaptam, a csendből kaptam" Weöres Sándor

2014. ápr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is sokat sírok. De ezek szerint nem lehet mindenki egy kőszikla.
2014. ápr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha nálatok az a normális, hogy a feleséged kiabál veled, akkor ott már eleve problémák vannak. Talán ezeket kellene először megoldani. Vagy keresni valakit, aki igazán megbecsül.
2014. ápr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Itt valaki írta is egy betűvel, hogy " Normális, hogy a feleséged ordibál veled." ? Nem. Mi csak azt írtuk, hogy normális, ha valaki érzékenyebb, mindegy, hogy férfi, vagy nő. Szövegértés.
2014. ápr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Óóó, bocsánat, félreolvastam a válaszodat, és persze pont én beszélek szövegértésről. Kedves hatos, elnézést.
2014. ápr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Végre egy férfi, aki ki tudja mutatni az érzéseit. Én ezt nem elnyomnám, hanem büszke lennék rá.

26N

2014. ápr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Semmi gond :-)
2014. ápr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!