Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha ilyen a család?...

Mit tegyek ha ilyen a család? (durva)

Figyelt kérdés

Anyu férjét utálom és ő is utál engem.

Voltak nálunk már a gyermekvédelmisek is,és akkor anyuval meg velem beszélgetett a nő mikor anyu férje bejött és beleszólt.Elmondott mindenféle k**vának meg hogy b**szatom magam stb.. Mikor eddig életemben 4 emberrel feküdtem le...Kavarni kavartam de ki nem? az is maximum 8 ember!

Én elmondtam a nőnek hogy megütött már és nekem jött.Volt mikor anyunak ment neki akkor én mentem oda és löktem el,mikor ő jött nekem anyu nem jött oda hanem ült és nézte utána azt mondta megérdemeltem.

Vannak barátaim nem vagyok zárkózott és másfél hónapja van egy barátom akit imádok és ő a mindenem.Tudja ezeket a dolgokat és nekem ad igazat és félt nagyon.Anyuval is rossz a viszonyom nagyon sokat veszekszünk nagyon csúnyán.Én is ő is.Anyu férje ezeket mondta rám ma is: Kis k**rva,b**szatja magát,nulla semmirekellő szemét sz*r stb..

Ma is nekem akart jönni mert mikor meghallottam hogy lek*rváz akkor kimentem és szóltam hogy milyen jogon mond ilyet rám mikor nem is ismer azt sem tudja milyen vagyok semmit nem tud rólam.Aztán nekem jött.Anyu most közénk állt de különben megütött volna megint és nem kis lendülettel.

18 leszek júliusban és elszeretnék innen költözni mert anyu sem és a nevelőapám sem ép elméjű én úgy gondolom.Anyu volt még régebben elmegyógyintézetben az akkori férje miatt,és szerintem lelkileg már tönkrement.Én már nem szeretnék jóban lenni vele mert azt érzem hogy itt belül engem is tönkre tesz ez a légkör.Vagy pl..

Vettek 400.ezer forintos tv-t de mikor kérek nadrágra pénzt mert konkrétan egy hordható nadrágom van mert a másiakt kihíztam a harmadik rövid a negyedik szakadt az 5.-ben járok amit körülblül naponta varrni kell mert szétszakad akkor azt mondja nincsen most rá pénzem..Mindig ez van. Kis korom óta de csak most durvult el ennyire.

Kérhetnék egy kis tanácsot? Mert én nem tudom mit tegyek már úgy hogy még 2 évem van az érettségig..


2014. ápr. 15. 20:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Mikor eddig életemben 4 emberrel feküdtem le..


Kiskorúként az is bőven sok.

2014. ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest hogy mások 10-en 20-on embernél járnak szerintem nem annyira. És velük együtt voltam nem kevés ideig szóval ettől nem érzem magam annak.
2014. ápr. 15. 20:11
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Mások meg nullával vagy max egyel.
2014. ápr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
A nem kevés idő két hét vagy három?
2014. ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hát igen.. Ők azok akik hamar megtalálják azt akivel minden passzol és jól megvannak évekig.

Szerencsések.

De akinél máshogy van akinél pár hónap után derül ki hogy mégsem jó ez a kapcsolat és vége lesz majd jön egy újabb..Szóval náluk ez a szám magasabb mert egy kapcsolatban egy hónap után általában már lefekszenek egymással..És ha több ilyen rossz kapcsolat van akkor ez a szám több mint annál akik évekig együtt vannak nyilván

2014. ápr. 15. 20:19
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

Ezért szokott az ember jó ideig ISMERKEDNI a másikkal, hogy az esetlegesen nem működő kapcsolatot még időben kizárja.

És nem, a felelősségteljes, értelmes, komoly kapcsolatra vágyó emberek többsége egy hónapnál tovább is tud várni a szexre, mivel az ugye nem épp az "ismerkedünk" kategória.

Lehet, hogy nagyon maradi vagyok így 27 évesen, de a 4 szerintem sok.

2014. ápr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mindegy igazából ez az igazság nem fogom tagadni és szerintem vagyis én úgy gondolom hogy a négy akkor sem nagyon sok és nem ad arra okot hogy ilyen durva dolgokat mondjon nekem bárki is.
2014. ápr. 15. 20:25
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

Első, látom, sikerült megragadni a lényeget... ha lefeküdt az iskola összes fiújával, egy ember akkor sem mondhatja a nevelt lányára, hogy k**rva. És pont.


A kérdezőnek:

megértelek. Én is nagyon hasonló körülmények közül jöttem. Anyám újra férjhez ment, és eleinte minden jól alakult, aztán fokozatosan romlott a dolog. Most, pár év után kiderült, hogy a csávó egy kisebségi komplexusos, sértődékeny, értelmileg és érzelmileg egy 10 éves szintjén áll kb.

Szerencsére hozzám nyúlni sosem mert, mert tudta, hogy az lenne az utolsó húzás, és anyám elküldi a fr**cba. Plusz egyszer jó hangosan megmondtam anyámnak (tudtam, hogy hallja), hogy ha egy kézzel bármikor hozzám nyúl, biz'isten megyek a rendőrségre + az anyjához (a csávó anyja meg volt róla győződve, hogy az ő fia milyen rendes és jóravaló ember...).

Érdemben nem reagált arra, amit hallott, de kb 3 éven keresztül úgy éltünk egymás mellett, hogy nem szóltunk egymáshoz, ha meglátott, b**szkodta az ajtókat, mérgesen fújtatott, csapkodott mindent, ami a keze ügyébe telt. Én meg rohadtul lesz**rtam, vagy otthagytam, persze azon is felhúzta magát, hogy nem sikerült megfélemlítenie.

Mindegy, ennek is vége lett. Most egyetemre járok és a barátnőmmel élek 230 km-re otthontól, és rohadt jól esik. 1-2 havonta, ha hazamegyek. Az ünnepeket sem töltöm ott. Anyámat sajnálom kicsit, de éveken keresztül nem állt ki határozottan értem egyszer sem, max próbált.


Tanács: amint tudsz, költözz el. Mivel 18 elmúltál, elvileg már jogi akadálya most sem lenne - más dolog, hogy mivel tanulsz, nem tudnád eltartani magad.

Akarsz egyetemre menni? Bárhol továbbtanulni? Ha igen, akkor próbálj messzire kerülni otthonról. Ha meg nem tanulsz tovább, akkor próbálj minél hamarabb a saját lábadra állni. Kitartás.

20F

2014. ápr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
Angyalom,mit foglalkozól te azzal mások 10-20-on vannak túl.Nem dicsőség..sőt a 4sem.Még olyan fiatal vagy,előtted az élet miért pecsételed meg saját magad?Kapd össze magad,mire oda érsz lenne komoly kapcsolatod ki leszel égve.Nem maradsz le semmiről hidd el.Neked most az a fontos és a dolgod TANULJ!Soha ne azt nézd mit csinálnak mások,magaddal törödj.Ha más kép viselkedsz otthon is azt látják változól talán ők is más kép állnak a dolgokhoz.Mondjuk az szemét dolog 400ezres tv van,gatyád meg nincs.Na pont ezért tanulj mindig mindened meglegyen amire vágysz!Meg a nőben van tartás nem fekszik össze mindig mindenkivel.
2014. ápr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen nem dicsőség.Sőt szerintem undorító mikor a fél város végigmegy valakin és mindenkinek megvolt már.De én nem fekszem össze mindig mindenkivel....Ezt írtam is már!Nem ez a fajta vagyok.!
2014. ápr. 15. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!