Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig fertőz vajon a tüszős...

Meddig fertőz vajon a tüszős mandulagyulladás? Szilveszterkor barátokhoz megyünk, lesz ott egy család, az anyuka hétvégén magas lázzal feküdt, még hétfőn is volt láza és nagyon durva mandulagyulladása van, saját bevalása szerint, de jönnek pénteken.

Figyelt kérdés

Én nem is annyira a 2.5 éves lányom miatt aggódom, hanem magunk miatt,6+3 hetes vagyok, volt már egy spontán vetélésem, idén pedig egy missedem.

A spontán vetélésem valószínű pont ilyesmi miatt volt, munkahelyemen vírusos torokgyulladást kaptam, hétfőn lázam volt, csütörtök reggelre elvetéltem.

Kicsit félek, meg attól is, ha anyuka jól is van, a 3 gyerekükben esetleg lappang és fertőzhet.

Szerintetek? Felesleges izgulnom?


2010. dec. 29. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsit hülyén fogsz kinézni!De, ha barátokhoz mentek, szerintem vegyél maszkot és az újévi puszi maradjon el!Vagy nem akarjátok még elmondani, hogy babát vársz?Mert, ha nem,akkor szerintem inkább maradj otthon!!!Én is ezt teszem, idén apával szilveszterezünk itthon!
2010. dec. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem mennék el, a helyedben minimálisra szorítanám most az érintkezést másokkal, csak azt vállald be, amit muszáj!

Most én is félek amúgy, mert tegnap reggel teszteltem pozitívakat, van már 3 db, és majdnem 3 év után... Kb. 5 napja késik, és a férjem most szedett össze egy jó kis calici vírust. Ápolom, de elég könnyen megkapható, és neki is 38,8°C volt tegnap a láza. Rettegek a láztól, de hátha nem kapom el.

Szóval a te helyedben maradnék otthon, már csak a 2,5 éves kislányod miatt is.

Olyan sok nyavalya van ilyenkor, próbáld megelőzni a bajt.

2010. dec. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én tuti hogy nem mennék el! Szerintem Te se tedd. Nem éri meg hogy ekkora kockázatot vállalj, főleg ha már volt emiatt egy vetélésed!!
2010. dec. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!