Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám állandóan azzal...

Anyukám állandóan azzal piszkál, hogy kövér vagyok és, hogy hájas a fenekem. Ez nagyon rosszul esik, és már mondtam is neki. Mit tegyek? 12/L

Figyelt kérdés
160 cm vagyok és 49 kg. Most pillanatnyilag e miatt fogyókúrázom.

2014. ápr. 17. 00:00
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
Egyáltalán nem vagy kövér vagy vmi,én 13 évesen a kemény 148-149 cm-el 41-42 kg vagyok.:)
2014. ápr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként sportolok. Heti 3 judo edzésem és 2 tájfutó edzésem van. Próbálom jól érezni magam a bőrömben de sajnos ez annyira visszavett az önbizalmamból és olyan rossz érzés, hogy pont az anyukám mondja ezt nekem. Amúgy lehet abban valami, hogy a saját gondját vezeti le rajtam mert mindig azzal panaszkodik, hogy nincs normális állása és, hogy mennyire gonoszak a szülei...:/ Még egyszer köszönöm a válaszokat és abbahagyom a fogyókúrát és majd tornázom, hogy formásabb legyen a fenekem, és akkor talán békén hagy ezzel.
2014. ápr. 17. 11:53
 23/26 A kérdező kommentje:
Egyébként azért nem aludtam mert hányingerem volt és akkor nem tudok elaludni (főleg azért nem mert emetofóbiám van,(régebben elég súlyos volt de azóta már sokat enyhült) szóval bulimiás biztos nem leszek:)és úgy döntöttem, hogy felnézek gyakorira, hogy eltereljem a figyelmem.
2014. ápr. 17. 12:01
 24/26 anonim ***** válasza:
9%
akkor vagy te 12, amikor én.
2014. ápr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Mindig van egy olyan év amikor az ember 5-10 kg- t hízik én is magas voltam mindig, most hatodikos vagyok, anya bevezette, hogy csak hétvégén van csoki, maximum 1 tábla. Két évig ment ez így, súlyra egy dekát se fogytam, csak kinézetre változtam. 2 év alatt 20 kg-t híztam, de 30 cm-t nőttem. De egy éve semmit se híztam. Most Elég széles a vállam ezért ami derékba jó, vállba soha. Nem lehet, hogy évvesztes vagy?
2014. ápr. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Ugyan ilyen magas vagyok 110 kilóval, 12/l

Nyugi! ; )

2015. máj. 25. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!