Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lehet egyes családok...

Milyen lehet egyes családok élete, családon belüli kommunikációja, probléma megoldó képessége. Honnan ez a mérhetetlen agresszivitás? Esetükben beszélhetünk-e egyáltalán családról?

Figyelt kérdés
Feltettem itt az elmúlt napokban néhány egyszerű, könnyen érthető, a családokat érintő kérdést. A kommentelők egy része olyan mérhetetlen dühvel esett nekem mintha valami hatalmas bűnt követtem volna el ők, vagy családjuk ellen. Az hogy sem ír ni, sem fogalmazni de még olvasni sem tudok, csak a legenyhébbek közül valók. Teszik ezt jórészt tele helyesírási hibákkal, magyartalan fogalmazással. Volt aki szerint én baromságokat beszélek csak azért mert ő nem tud írni. Hogy férfi létemre k-ukira ácsingózó vénkisasszonynak neveznek, az már csak hab a tortán. Szerintetek miért van ennyi rosszindulat EGYES emberekben?

2014. ápr. 17. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
És benned az a mérhetetlen vágy, hogy "csak azért is felteszek még egy provokatív kérdést"? :-)
2014. ápr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
meme22 Látom még a szó jelentését sem ismered. Nem baj. Tanulni sosem késő!!!
2014. ápr. 17. 15:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan melyik szó jelentéséről is beszélünk?
2014. ápr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
meme22 Visszanéztem a válaszaidat, Te mindig a lényeget nem érted. Neked nem egyértelmű hogy a provokatív szó jelentéséről van szó? Szóval ezt sem érted.
2014. ápr. 17. 15:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan jó, hogy Te annyira okos vagy! Szóval mi is szerinted a provokáció szó jelentése és miben is különbözik attól, amit Te csinálsz itt? Taníts kérlek!!!
2014. ápr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
meme22 Újra vissza néztem a válaszaidat és azt akartam írni hogy nem értem miért vetted magadra a kérdésemet, Te csupán más véleményt fogalmazol meg mint én. Olvasva utolsó kommentedet, veled is csak úgy tudom lezárni, ne haragudj, bizonyos szint alatt nem vitatkozom!!! További jó értetlenkedést!!!
2014. ápr. 17. 15:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Örülök, hogy megértetted, hogy bizony egy bizonyos szint alatt vagy! Szóval tényleg ne vitatkozz! :-)


Egyébként meg miért baj, ha tanulni akarok, hisz pont Te ajánlottad?!

2014. ápr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mustafa33 ***** válasza:
Mee Off Use One?
2014. ápr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!