Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs anyu névnapjára pénzem...

Nincs anyu névnapjára pénzem hogy vegyek valamit, szerintetek ez is jó ajándéknak?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, de sütni-főzni nagyon szeretek, és viszonylag jól is tudok. Arra gondoltam, hogy amíg anyuék dolgoznak, addig összeütnék egy finom menüt. Ilyesmire gondoltam, ilyet már csináltam:

[link]


Szerintetek ajándéknak ez is megfelelő?

18/F


2014. ápr. 18. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, teljesen jó! Ennek szerintem még jobban is fognak örülni, mintha vettél volna valamit.
2014. ápr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljes mértékben. Mások azt is elfelejtik, hogy mikor van a szüleinek a névnapja stb. Szerintem ez tök rendes, örülni fognak neked
2014. ápr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 intrepid ***** válasza:
100%
Amikor megjönnek a munkából, beküldöd őket a szobába, akkor frissen kisütöd, megterítessz, (abrosz, virág, gyertya), vacsi után eltakarítasz magad után, - akkor te leszel a környéken a legjobb fiú. Ha kihagytam valamit, egészítsetek ki.
2014. ápr. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mindenképp rakd rendbe a konyhát magad után, és szépen teríts meg:) Enélkül nem ajándék, ha anyukádnak kell mosogatni. Én még sütnék is valamit, vannak egyszerűbb torta receptek, nézz körül! Még jó lenne egy száll virág, vagy egy üdvözlőkártya. Ezek nem kerülnek sokba, vagy ha van kertetek, virág van ott is, üdvözlőkártyát is csinálhatsz, ha ügyes vagy!

Egyébként nagyon jó ötlet:)

2014. ápr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennél jobbat ki sem találhattál volna. Ötletes vagy. Biztos nagy örömet fogsz okozni.
2014. ápr. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én szeretnélek megnyugtatni, egy anya vagyok:-)

Ha a névnapomon akár a gyerekem, akár a férjem ilyen kész étellel várna úgy, hogy még mosogatnom sem kell, hát én sokkal boldogabb lennék tőle, mint egy nyaklánctól pl.

Szerintem ha nincs pénzed virágra, üdvözlőkártyára, akkor is nyugodt lehetsz, örülni fognak, de virágot tudsz szedni is kint valahol, kártyát meg tényleg csinálhatsz magad is, szalvéta vagy csomagolópapír kivágás, filctoll, olló, ragasztó, kartonpapír segítségével, de én úgy gondolom ha nem adsz mást, csak főzöl s mosogatsz, az is nagyon jó lesz.

2014. ápr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, időközben el is készültem. Hát igen, a mosogatás újabb 1 órát fog igénybe venni, de ennyi bőven belefér. Csináltam rántott csirkeszárnyat és palacsintát, tudom hogy nem a legjobb párosítás, de a kreativitásomból ennyire futotta. :D
2014. ápr. 18. 14:25
 8/9 anonim ***** válasza:
én nagyon boldog és büszke lennék, ha ilyen -ajándékot- kapnék a fiamtol :)
2014. ápr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Úristen, de aranyos vagy :3

Én anyukád helyében elolvadnék:D

21/L

2014. ápr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!