Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos amiért nem örülök az...

Jogos amiért nem örülök az ajándéknak?

Figyelt kérdés
Örülök, csak drága (nekem)! Kaptam páromtól egy pár fülbevalót!! 17.000 ft volt sajnos megtaláltam a blokkot. A gondom azzal van hogy 140.000 ft tartozásunk van.
2013. dec. 23. 22:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
25%

Ne aggódj..


Biztos van ott zsé, ha a párod megengedte magának, hogy 17k-ért vegyen ajándékot..

2013. dec. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
39%

Hát... én nagyon sajnálom a párodat.

Boldog karácsonyt...

2013. dec. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
62%
Majd nyilván megspórolja máson azt a pénzt, nem az ajándékon kell spórolni. Attól még nem rendeződik a tartozásotok, ha nem örülsz az ajándéknak! Ha már megvette, akkor úgyis mindegy.
2013. dec. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
Mert ha nem örülsz az ajándéknak, akkor rendeződnek az anyagi gondjaitok? Nekünk is van egy csomó tartozásunk, de mi meg vendégeket várunk és jól be kellett vásárolni, a családban sok a kisgyerek, nekik ajándékot kellett venni. Meg is tettük, majd ünnepek után spórolunk. Nem ilyenkor kell. Vannak, akiket meg szétvet a pénz és nem kapnak a párjuktól lófaszt sem. Inkább örüljél, hogy neked ilyen rendes pasid van.
2013. dec. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
39%

Arra még nem gondoltál, hogy erre tett félre a részletek befizetése mellett? 140.000 ft nem egy nagy összeg.


Ha egyébként minden hónapban minuszban vagytok, akkor nagyon szépen megköszönném, de megkérném, hogy cseréljük olcsóbbra. De nem haragudnék, isten ments...

2013. dec. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
65%

Így elég nehéz ezt eldönteni. Nem tudjuk, hogy mekkora gond az a tartozás, tudjátok-e fizetni. Miből vette a fülbevalót? Lehet, hogy valaki kisegítette?

Előre biztos nem mérgelődnék rajta. Majd ha odaadja, akkor meglátod, hogy mit kaptál, milyen. Akkor elmondhatod, hogy nagyon szép, de nem kellett volna ennyit költenie.

De azért nehogy ezzel elrontsátok a karácsonyt. Ez kicsit olyan, mint amikor a kisgyerek előre megkeresi az ajándékát, mert kíváncsi, és amikor megkapja már nem is tud neki örülni, mert már nem meglepetés.

2013. dec. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%
Az én válaszom miért 0%?
2013. dec. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
69%
7. Válaszoló, boldog karácsonyt, felpontoztam a 0%-os válaszodat. :')
2013. dec. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
71%

Biztos úgy gondolja, hogy így is ki tudjátok gazdálkodni és örömet akarsz szerezni, vagy úgy érzi, többet érdemelsz "filléres" ajándékoknál.

Egyébként megértelek, ha az embernek komoly anyagi nehézségei vannak, szinte mindenben csak a kiadást és a bevételt látja, sajnos én is voltam már így, hogy nem tudtam maradéktalanul örülni semminek, mindig az járt a fejemben, hogy sokba került. Ne kövesd el ezt a hibát! Ne is hozd szóba szerintem a párodnak, ne bántsd meg ilyesmivel. Legfeljebb a legközelebbi ünnep előtt, ha még akkor is anyagi gondjaitok lesznek, megbeszélitek, hogy nem vesztek ajándékot.

2013. dec. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
54%

Én is felpontoztam, nem írt semmi rosszat, de akinek igaza van azt lehúzzák ezek a ...:) (kinek nem inge!)

Boldog karit neked!:)

2013. dec. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!