Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van az ismeretségi körünkben...

Van az ismeretségi körünkben egy fiatal házaspár. Mivel a feleség a lányom barátnője is, sok mindent tud, amit mi csak kívülről látunk. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Elég sok köztük a feszültség, egyet nem értés. Az ifjú feleség hangoztatja is barátnői között, hogy ő bizony a női magazinokban olvasottak szerint viselkedik férjével és gyermekével, mert ott milyen hasznos ötleteket olvas. Pl. férjét gyakran távol tartja magától, hidegen viselkedik vele, mert majd annál jobban fogja kívánni őt. A gyerek mellől gyakorlatilag csak 2-3 hetente, ezekre a barátnői dumcsikra szakad el, mert kis túlzással azt is nézi mikor alszik. Szinte megőrül ha nagymama vagy akár az apa kézbe veszi a kicsit. Valóban ilyenek ezek a női magazinok? Ha igen akkor szerintetek hasznosak?

2014. ápr. 19. 11:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, istenem, hát lapozz bele.


Én pl. pont Marie Claire-t és Elle-t olvasok, mert azokban normális cikkek vannak, érdekes emberekkel vannak benne interjúk.


Egyébként sok nő így viselkedik női magazinok nélkül is.

2014. ápr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ilyenek a női magazinok. A kedves feleség valamit nagyon félreérthetett. Buta felfogás az hogy elkell hidegülni valakitől hogy kívánjon. Rég hallottam ekkora baromságot...
2014. ápr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Első megint.


Egyébként mi a barátnőimmel tiniként olvastuk olyan $z@rokat, mint Cosmopolitan meg Joy, na, azok inkább olyan "hogy sz0pd le 6 módon a pasit" félék, és már 14 évesen is röhögtünk rajta.


Az egyiken majdnem be$z@rtunk, az volt benne, hogy dugj gyertyát a pasid fenekébe, mert az milyen jó.

2014. ápr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A magazin csak egy eszköz. Aki azon a szellemi színvonalon van, az szentírásnak fogja tekinteni a bulvárt.
2014. ápr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ezt a jégkirálynő viselkedés tényleg én is olvastam valamelyikben. Én sosem tennék ilyet.
2014. ápr. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jobbak , nem rosszabbak mint a többi bulvár lap. Tudni kell, hogy mit hiszel el belőlük.
2014. ápr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

#6, az a baj, hogy akinek igénye van rá, az eleve nem fog tudni disztingválni. Ha tudna, másfele orientálódna. Tényleg a szellemi színvonal itt a baj és félelmetes, hogy a nincs a környezetében senki - talán a kérdezőt leszámítva - aki felnyithatná a szemét. Azonban ez felnőtt ember esetében igen nehéz, ha nem lehetetlen feladat. Igazolva van a viselkedése, a "gondolkodás"módja minden irányból: volt/lesz munkája, van gyereke, van férje, van barátnője is: annyira sz@rul csak nem művelheti az életet (szerinte). Elképzelni nem tudom ennyi eszű nőt hogy lehet elvenni. Ez nem f|kázás, tényleg segítsen megérteni valaki. Mit láthatott benne a leendő férj.. Minek szivatja magát, nincs elég szex sem (de milyen okból kifolyólag! úristen), meg ki tudja még milyen tanácsok nyomorítják ezt a házasságot.


Tehát kimondhatjuk, hogy egyenesen károsak az ilyen szintű magazinok. Zsák a foltját, látszólag ártatlanul működő, belső rendszer, kereslet és kínálat egymásra talál, a gyakorlatban viszont nem ártatlan, látjuk - már ha látjuk - az eredményeit! Ugyanakkor nem kell minden női magazint egy kalap alá venni, bár többé-kevésbé mindegyik hajlik az üresség betöltésére (értsd: égbekiáltó agyf/\szságok életvezetési tanácsként való eladására). Kérdező, kötelességed tenni valamit. Amennyit meg tudsz tenni, azt tedd meg. A lányod hogy viszonyul a barátnője okosságaihoz?

2014. ápr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
érdekes, én elég sokat olvasok ilyen lapokat, de valahogy mindig abba futok bele, hgy legyél tiptop, minden este szexelj, mert elhagy...
2014. ápr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Hát, én mostanában már nem szoktam magazinokat venni, de régen sok női magazint gyűjtöttem, meg most is sokszor belelapozok az újságosnál, de azokban ruhák vannak meg sminktippek, meg esetleg valami fogyókúra, aztán ennyi. Meg tele vannak reklámmal. Valamelyikben vannak interjúk is hírességekkel. Ennyi. ilyen sületlenségek nemtudom miben vannak.
2014. ápr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Vannak baromságok a magazinokban, de ha valaki eszerint vezeti az életét, az már elég baj.Ugyanis,ha valakinek nincs meg a saját egyénisége és külsõ befolyàsok szerint éli az életét,erre nincs mit mondani.
2014. ápr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!