Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi aranygyűrűt...

Ha egy férfi aranygyűrűt visel, tuti, hogy házas?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 20. 23:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Lehet, hogy még csak vőlegény. :-)

2014. ápr. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagy valószínűséggel foglalt az a lényeg.
2014. ápr. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Nem. Inkább csak simán gazdag.
2014. ápr. 21. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen aranygyűrű? Pecsétgyűrű, vagy karika? Nem mindegy.
2014. ápr. 21. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Aranyba fektette a pénzét.
2014. ápr. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
Egy férfi és egy női is csak akkor vőlegény vagy házas, ha karikagyűrű van az ujján. Ha köves gyűrű, akkor csak egy ékszer.
2014. ápr. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet vőlegény is..


Általában a pecsétgyűrűt is házasok hordják(nálunk karika helyett szokás azzal házasodni)


Ha arany akkor 100% hogy foglalt.. De a fehérarany vagy acél karikagyűrű is utalhat erre, mert egyre többen választanak nem sárgaarany gyűrűt..


Viszont, szeintem az első beszélgetésnl kiderül mi a helyzet, ehhez gyűrű sem kell, addig amíg meg sem szólítttátok egymást addig felesleges ezen filózni..

Ha hordja a gyűrűt, akkor letagadni úgysem fogja a kapcsolatát..

2014. ápr. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Nem. Ez egyszerű általánosítás. ha nem visel gyűrűt, akkor is lehet házas. Nem kell kirakatba tenni, hogy házas vagy és hűséges, elég, ha te tudod, hogy az vagy.


Láttam már olyan embert, aki Budapesten a Nyugatiban jegygyűrűvel szépen felszállt a vonatra, útközben levette, betette a pénztárcájába, majd Szegeden egy másik pasi nyakába borult, és csók. Itt talán megakadályozta a folytonos hazugságban és a hűtlenkedében a nőt az, hogy volt jegygyűrűje? Láttam ilyen pasit is.


Van olyan ember, aki azért visel jegygyűrűt (holott nem házas, nem vőlegény vagy menyasszony), mert ezzel akarja távolt tartani magát a zaklatástól. Értsd: mikor lesz már esküvő/gyerek stb. hallottam olyan emberről is, aki egy darab jegygyűrűt vett, magának. Pont ezért.

2014. ápr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Én mindenképp távol tartanám magam tőle, ha házas,akkor azért, ha nem, akkor azért, mert csak úgy gyűrűt hord..
2014. ápr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet ,hogy meleg.
2014. ápr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!