Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány, hölgy...

Van itt olyan lány, hölgy akit azért hagyott el a férje, fiúja, párja mert munkanélküli volt?

Figyelt kérdés

Melyik megyében?

Mennyi ideje voltatok együtt a fiúval?



2014. ápr. 18. 02:43
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Miért, ennél a témánál számítanak a vízerek, Hartmann-zónák, a talaj kisugárzása is?:) A kapcsolat mennyi ideje tartott vagy milyen hosszú idejű munkanélküliség után hagyta el? Fél év (kapcsolat is, munkanélküliség is), Csongrád megye, tessék, ha ezzel mész valamire.:)


Én ezzel úgy vagyok, hogy ha kijövünk és szeret, szeressen, magamért, ne pedig a posztomért vagy hogy mennyi pénzt viszek haza. Talán ez lehet a totális idealisztikus gondolkodás ellentéte vagy pont, hogy az idealisztikus netovábbja. Akárhogy is, én ezen a véleményen vagyok (férfi).

2014. ápr. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom, azért kérdezte a megyét, mert nem mindegy, hogy Ózdon munkanélküli valaki vagy Budapesten.
2014. ápr. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Az meglehet. De az is biztos, hogy amelyik nőnél ez probléma, hát nemigen nézi az ilyen értelemben vett körülményeket, gazdasági helyzetet, lehetőségeket, lehetetlenségeket, csak neki legyen meg a dús apanázsa a pasi által. Vagy te láttál már iyet a témában? Mert én nem sokat.
2014. ápr. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom biztosan, de szerintem részben nálam is ez volt a probléma. Pár hónapja már nem dolgoztam, mert a munkáltató felmondott nekem próbaidő alatt, ezért nem is volt köteles megindokolni miért.

Mivel errefelé nem nagyon van semmi, így a sor sem kacskaringózik az emberek előtt a lehetőségekkel.

Talán még ami esélyes lett volna idővel, az egy CBA, vagy valami bevásárlóközpont, vagy egy összeszerelő gyárban valami három műszakban, de az is inkább a szomszéd megyében. De én úgy voltam vele, hogy bevásálólözpontokba nem adtam le életrajzot, félek az ilyen munkától ahol gyorsan kell bánni sok pénzzel és fenn áll az elszámolásnak a veszélye, meg aztán az ilyen helyeken csúcs ami megy, ingyen dolgoztatnak túlórában stb.. Ott nagyon kihasználják az embereket. Kiváltképp. Gyárba egy helyre adtam le, mert itt az is alig van, de oda is már mikor, azóta is sietnek szólni. Azóta is leadtam mindenfelé önéletrajzot, ruhaboltokba eladónak, meg hasonlókra, már Pestre is, de mivel nem vagyok pesti így a kutya sem fog velem foglalkozni.

Meg aztán nem is szeretnék itt leragadni,Ausztriába készülnék már mióta, de most már elterveztem, hogy tényleg bátor leszek és rászánom magam.

A a barátomnak ez nem nagyon tetszett, hogy itt akarom hagyni, mert ő állítása szerint nem tudna velem jönni, ezért elhagyott. azt mondta nem szeretem igazán, mert nem vállalok el akármit, hogy vele legyek. Hozzáteszem neki egy kényelmes irodai munkája van, de belátta, hogy nem várhatja el tőlem mégsem, hogy elmenejek akárhová, így azt mondta nem áll az álmai útjába, és elhagyott.

Majdnem egy évig voltunk együtt.

2014. ápr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szia! Ugyanígy vagyok Ausztriával, mehetnénk együtt! Ha van kedved... Bérelhetnénk együtt albérletet..
2014. ápr. 18. 12:38
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Hát kérdező én már ha úgy lenne már holnap mennék.
2014. ápr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is kedves válaszoló! Menjünk együtt! Nem akarok egyedül nekivágni az ismeretlennek. Bár ami itthon van, annál már minden csakis jobb lehet!
2014. ápr. 18. 18:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi volt az előzménye a kérdésednek?
2014. ápr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!