Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lenne rá lehetőséged,...

Ha lenne rá lehetőséged, szívesen lennél háztartásbeli?

Figyelt kérdés
Kérlek a válaszodhoz írd oda a végzettségedet és a jelenlegi munkádat is!
2014. ápr. 21. 07:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/141 anonim ***** válasza:
69%
Nem, főiskola, tisztviselő.
2014. ápr. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/141 anonim ***** válasza:
77%
Hosszútávon kicsinál, hidd el - egy távmunkás.
2014. ápr. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/141 anonim ***** válasza:
39%

Én igen...

Egyetemi végzettségem van, most gyed-en vagyok.

Nekem tök jó lenne, ha nem lógna a baba állandóan a nyakamban.

2014. ápr. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/141 wiWell ***** válasza:
78%
Nem, egyetemi, konyvelo.
2014. ápr. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/141 anonim ***** válasza:
80%
Rövid távon igen (fél-egy év), hosszútávon kifejezetten nem. Közgazdász, vállalkozó.
2014. ápr. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/141 anonim ***** válasza:
72%

ÉN igen, pontosabban már az vagyok.


A végzettségem gépészmérnök, középvezető voltam egy üzemben.


De számomra a háztartásbeli nem a főzés-mosás-takarítás-gyerekekkel foglalkozást jelenti, hanem emellett még sok minden mást is.

Akit "kicsinál", azzal saját magával van baj, mert nem tudja értelmesen elfoglalni magát.

Nekem még soha nem volt olyan, hogy untakozom, csak olyan, hogy még bőven lenne mit elvégezni.

Ha meg emberekkel akarok együtt lenni, akkor a barátokkal vagyok (akikkel jól megértjük egymást) és nem a (legtöbbek által utált) munkatársakkal.

2014. ápr. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/141 anonim ***** válasza:
68%

3 gyerekkel talán. Aműgy nem.

Most egy ideig munkanélküli oltam gyerek nélkül, egy idő utánidegörlő..


Egyetem, ( mernök)

Jelenleg pezügyi, es életviteltanácsadással kezdtem foglalkozni, és mst egy másodállásban is kezdek..(1 szabadnapom van, a többit pedig reggeltől este 8-9 ig tartő munkaidőel sinálom...ez sem jó...de egyelőre élvezem... Az egyik fix lenne, a másik oedig még nemtudom menynire jön be, mert 2 hőnapja csinalom...ha az bejön, akkor a másikat otthagyom, ha egyáltalán felvesznek rendesen..

2014. ápr. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/141 anonim ***** válasza:
81%

Legfeljebb akkor, hogyha otthon is tudnék mit dolgozni(értsd, a házimunkán kívül, tehát valami olyat amivel pénzt is kereshet az ember).

Indoklás: nem egy olyan esetet láttam amikor a hosszú ideje jól működő kapcsolat átcsapott elnyomó kapcsoltba, a nőnek nem volt anyagi háttere, így nem mert elszakadni a bántalmazótól. Lehet, hogy kissé paranoiásan hangzik, de az emberben nyomot hagy az ilyen.

Még csak cukrásznak tanulok.

2014. ápr. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/141 anonim ***** válasza:
22%

6-os..

Engem nem a tetenség csinált ki..

Azt az egy részét imádtam,mhgy mindenre amit akartam vokt időm, obbikra.. Olvasásra, orogramokra..

De senki, de senki nem ért rá...nekem pedig sok-sok emberi kapcsolatra van szükségem...

A férjem erre nem volt elég( zárkózott, örült ha otthon van, pedig heti2-3 szor elmentünk valahova..de nem elég..

Nem véletlenül nem a szqkmamban dolgoztam eddig sem..

Vendéglátőztam, mert imádok az emberekkel foglalkozni..

Ms is napi5-6 különböző ember ebből2-3 új az egyik helyen.. Amásik munkám pedig sales lesz..ahol. Csak újak mindig..:-)

Nagyn szeretek segíteni az embereknek... Ano azt mondták a felméreseken,mhogy én vagyok az eszményi szoc. Munkás ( csak abból nem élek meg)

2014. ápr. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/141 anonim ***** válasza:
35%
( bocsi a hibákért remelem azért érthető...érintőképernyő...már sokszor megfgadtam, hogy nem írok úgy)
2014. ápr. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!