Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az, hogy valaki háztartásbeli...

Az, hogy valaki háztartásbeli lesz, elég ok arra hogy a rokonok, barátok elforduljanak tőle? Így már nem is teljes értékű ember?

Figyelt kérdés
Nektek vannak htb barátaitok? Ha egy barátotok úgy döntene hogy nem dolgozik, elfordulnátok tőle?
2013. jún. 4. 14:06
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
59%
Ez nem lehet ok. Ha elfordulnak, másért teszik. Az is lehet, hogy egyszerűen irigyek a státuszodra, mert ezt sokan nem tehetik meg. Én is az vagyok. Független, boldog, mindenre van időm. Akkor fekszem és kelek, mikor akarok és az időm kb. 80 %-ában azt csinálom, amihez kedvem van, amit szeretek. Munka mellett erről le kellene mondanom.
2013. jún. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
80%
Biztosan nem fordulnék el tőle tudatosan, de sajnos aki háztartásbeli lesz, egy idő után unalmassá válik, kizárja a külvilágot, és így a kapcsolatunk is megromolhat, mivel máshogy telnek a napjaink, más benyomások érnek, egyre kevesebb a közös téma, stb.
2013. jún. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Ami eddig közös téma volt: család, barátok, munka, tanulás, divat, új frizura, hétvégi program. Ezek közül a munka nálam kiesik, de a többi marad.


Nem gubóztam be, eljárok ha hívnak, szervezek közös programot, hívom őket hozzánk kerti partira, sütögetni. De nem jönnek.

2013. jún. 4. 14:15
 4/39 anonim ***** válasza:
23%

Részemról már igen.


Az én szempontomból négy dolog elfogadható,ha valaki nem dolgozik és nem önellátó valamilyen szinten:


-túl öreg

-beteg


-terhes nő és a gyerek,még túl kicsi.


- esetleg sok gyereket vállaltak,mondjuk 4-et,hisz a gyerekekkel azért kell foglalkozni rendesen


Nőként nem barátkozom már olyan nőkkel sem,akik csak háztartásbeliek és egy-két gyerekük van,mert szerintem pofátlanság a környezetükön élősködni,ha annyi szabad idejük van,ráadásul ezek az ismerőseim voltak a legelégedetlenebbek,ami az ilyenektől külön mindennek a teteje.

2013. jún. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
72%
kiestél a munka világából,ez kb.olyan mint kiesni egy iskolából,keress új barátokat
2013. jún. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
76%
De az is lehet, hogy pl. már nem tűnsz olyan lelkesnek, mint azelőtt, vagy valamiben kicsit megváltoztál.. És igen, lehet hogy megvetnek érte.
2013. jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Akkor ez van :-(


Sajnálom, többen hiányoznak. De ami nem megy, nem kell erőltetni. Azért még párszor hívom őket, de nem fogom őket zaklatni.

2013. jún. 4. 14:20
 8/39 A kérdező kommentje:
Lelkes lennék én bármitől, aminek nincs köze az állatokhoz, kerthez, építkezéshez, gyerekekhez, tanuláshoz :-) Legalább pár órára :-)
2013. jún. 4. 14:22
 9/39 anonim ***** válasza:
55%
valószínűleg nem kíváncsiak arra, h éppen melyik fodrásznál jártál, meg h milyen színűre lakkozta a körmödet a kozmetikus
2013. jún. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Az kicsit furcsa lenne, ugyanis eddig érdekelte őket.
2013. jún. 4. 14:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!