Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit készíthetnék a családomnak...

Mit készíthetnék a családomnak karácsonyora? Valami frappáns ajándékot szeretnék, amely nem igényel sok kelléket, kézügyességet.

Figyelt kérdés
Itt van már a karácsony, és én még semmit se készítettem a családomnak. Holnap meg szeretném csinálni, de sajnos nem tudok bemenni a városba. Olyan ajándék kéne apukámnak, anyukámnak, 17 éves nővéremnek ami nem igényel sok kézügyességet, kelléket, sajnos nincs itthon sok dolgom hozzá. Köszönöm előre is! 14/L
2009. dec. 22. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mézeskalács--tele a net receptekkel el se lehet rontani!
2009. dec. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Süti nem lenne jó?Vagy készíts fenyődíszeket.
2009. dec. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyedi képeslap: dekupázs technikával egyszerűen. Szükségünk lesz egy vastagabb papírlapra, ami lehet fehér vagy akár színes is. A kiválasztott szalvéta legfelső rétegét használjuk majd fel, kivágjuk a kellő mintát. A papírlapot a minta méretének és formájának megfelelően megragasztózzuk (jobb minőségű papírragasztóval), majd rátesszük a szalvétát, és vigyázva végigsimítjuk. Kivágjuk a papírt olyan üdvözlőlapformára, amilyenre mi szeretnénk. Színes golyóstollal akár díszíthetjük is kissé.
2009. dec. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ismét én:)

egyedi gyertya: megolvasztod egy négyszögletű vagy gömbgyertya egyik oldalát, és belenyomkodsz, azaz ráragasztasz egy kis képecskéteket

2009. dec. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszöönöm szépen az eddigi válaszokat. ^^ Holnap megpróbálok valamit összehozni.
2009. dec. 22. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!