Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmennétek holnap vagy sem?

Ti elmennétek holnap vagy sem?

Figyelt kérdés
Boldogan élek a párommal és a gyermekeinkkel. A lányom 14 éves, a fiam 10 éves. Budapesten élünk. A gyerekek és a párom eldöntötték menjünk el holnap Szegedre egy nagyon jó cukrászdába. Mivel nem szerettem volna hogy az egész napunkat egy cukrászdába töltsük el, nézegettem programokat, de nekik semmi sem tetszett, sem a vadaspark, sem a városnézés. Végül sikerült rávennem őket a városnézésre. Néztem az interneten látnivalókat, de ők csak sétálgatni akarnak az utcán. Mivel nekik semmi nem tetszik úgy döntöttem elmegyünk a cukrászdába és jövünk haza. Ezután felháborodott a párom miért nem megyünk városnézésre ha annyira akartam, de ő nem fog nézni hü..e látványosságokat. Már nincs kedvem menni sehova, de a gyerekeknek megígértem.
2014. ápr. 21. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

"Mivel nem szerettem volna hogy az egész napunkat egy cukrászdába töltsük el"... én el se tudom képzelni, hogy lehet egy egész napot egy cukrászdában tölteni?


Amúgy kicsit megértem a férjedet, én is ilyen vagyok, nem szeretem a "kötelező" programokat, szeretek csak úgy elmenni valahová, cél nélkül, sétálgatni, nézelődni, leülni egy padra, ha valami érdekeset látok, megnézem, ha nem, akkor nem... csak ne legyen kötelező. 18 év alatt (van egy gyerekünk is) hálistennek sikerült összecsiszolódnunk e téren is. :)

2014. ápr. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Én igen ,egyrészt a gyerekek miatt is. Másrészt egy jó kis kikapcsolódás. Nekem us volt olyan, hogy senmi kedvem nem volt menni a veszekedés miatt, de soha mem banom meg hogy végül elmentem:)
2014. ápr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Egy cukrászdáért Pestről Szegedre???? Budapest tele van szuper cukrászdákkal, én is programra mennék vagy egy kis séta a belvárosban. Szeged egyébként nagyon szép, lehet sétálgatni, nem célirányosan is, a cukrászdák is a sétálóutca környékén vannak, nyílt mostanánban egy raw food cukrászda, de az is van Pesten, pár éve nyílt egy élményfürdő is. Szerintem lehet kompromisszumot kötni.
2014. ápr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A gyerekeknek ígérted meg, aha. A kérdésed lényegi része abban áll, hogy te felsorolod, hogy _neked_ mik nem tetszettek. Ezt észreveszed? Legyen meg az ő akaratuk. Alakulhat jól is, de nem így, nekifeszülősen. Ti nők annyira odavagytok a spontaneitásért. Ennek most nyomát nem látom. Egy fejlett jellem maga elé helyezi a másik/többi érdekét, ha csak teheti. Szerintem itt te ezt most megteheted. Csak cukizni butaság lemenni. Hacsak nem valami performansz: mondjuk Bécsbe kimenni kizárólag egy kávéra, az már az lenne. De ez most nem az a történet.:) Nem kell irányítani, hagyd magad sodródni az árral, ez most egy olyan történet.
2014. ápr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Cél nélkül bolyongani... lemenni Budapestről Szegedre egy cukrászda miatt (!!!) igenis céllal történik. Céltalan az lenne, ha beülnek az autóba, aztán megállnak majd valahol.


Minden tiszteletem a srácaidé, hogy végig bírják ülni azt a lélekölően hosszú utat.

2014. ápr. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Nagyon szerettek volna elmenni a cukràszdàba, ìgy belementem. Sajnos nincs autónk ès vonatozni is kell. Úgy terveztem leülünk egy padra valami szèp helyen fagyizunk, beszèlgetünk, készítünk képeketr, de a pàrom csak sètàlni akar az utcàn "majd kikötünk valahol" . A gyerekek ès a párom is alszik. Majd reggel kiderül kinek milyen kedve van ès megyünk-e.

2014. ápr. 22. 00:05
 7/7 anonim ***** válasza:

jajj, megint vihar van a biliben...

Keressük folyton a kákán is a csomót. Őszintén nem értem, hogy egy boldog kiegyensúlyozott kapcsolatban miért ilyen nagy dolog megbeszélni egy kiruccanást. És ha a párod céltalanul akar bolyongani? Közben lehet nézni látványosságokat, s lehet fagyizni is...cukizni is...

2014. ápr. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!