Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi baja lehet a 4,5 éves...

Mi baja lehet a 4,5 éves fiamnak? Elmennétek így holnap kirándulni?

Figyelt kérdés

Tegnap este egyik pillanatról a másikra belázasodott, 38,6 volt neki a hője. Nem fájt semmije, nem köhög, nem taknyos. Éjjel többször ébredt inni és pisilni, közben mértem a lázát is, csak hőemelkedése volt. Reggel újra lázas volt, 38,7. Most sincs semmi más baja, nem vittem oviba, a lázcsillapító gyorsan hatott, most nyugodtan játszik.

Holnapra van tervben egy egész napos kirándulás barátokkal, már nagyon vártuk. Ha ma már nem lázasodik be, és holnap reggel is jól lesz, Ti nekivágnátok?


2013. ápr. 12. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:

A láznak oka van, úgyhogy én nem vágnék neki ilyenkor egy egész napos kirándulásnak, mert ha ott belázasodik, az kellemetlen.

Valami lappanghat benne, mert teljesen ok nélkül nincs láz.

2013. ápr. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, nem mennék kirándulni. Ráadásul közepesen magas láza volt. Ennek valóban oka van, ma az orvoshoz vinném el mindenképp, valószínűleg vírus. Kérdezd meg az orvost, hogy mit mond erre, de szerintem ő se tanácsolná. Főleg, ha esetleg még a mai nap ismét belázasodna, akkor tuti nem mennék kirándulni.
2013. ápr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
Ha mostantól nem lesz láza, sem hőemelkedése, és tényleg semmi baja, akkor én vinném. Onnan is bármikor vissza lehet fordulni. De ha ma még bármilyen tünet előjön, akármilyen enyhe is, otthon maradnék vele.
2013. ápr. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem vinném el kirándulni.

reggel lázas volt, tehát valami baja van. ha nem is jön elő holnap reggelig semmi, akkor is kimerítené a szervezetét egy egész napos kirándulás és így, hogy bujkál benne valami, valószínűleg még betegebb lenne 2 nap múlva

2013. ápr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!