Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran találkoztok,...

Milyen gyakran találkoztok, beszélgettek a szüleitekkel?

Figyelt kérdés

Akár személyesen, akár telefonon vagy interneten keresztül.

Előfordul, hogy hosszú ideig (mondjuk egy hónapig) nem érdeklődtök egymás felől, mert mindenki éli a saját életét?

Elsősorban olyanok válaszát várom, akiknek jó a kapcsolatuk a szüleikkel és tőlük külön élnek.

25/F


2009. dec. 23. 10:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


10:25-nek:

Én minden hétvégén meglátogatom őket, telefonon ritkán beszélünk.

2009. dec. 23. 10:53
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én Írországban élek a családommal, sajna a melóm csak évi 1 hosszabb szabit enged, meg a férjemnek is. Anyukám meg minden év augusztusban szabin van, így tudjuk összehozni a talit,ilyenkor 2 hétig otthon vagyunk.

Viszont msn-en minden nap.

2009. dec. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
nagyon szeretjük egymást anyummal, 3éve külön lakunk, én a párommal, ő is a párjával, hetente 1x minimum találkozunk, és alap, h naponta beszélünk. sztem nincs olyan, h valaki annyira el legyen foglalva, hogy egy telefont se tudjon megereszteni a saját szüleinek, akik felnevelték, és gondoskodtak róla. pláne ha jóban vannak.
2009. dec. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyum fiatalon meghalt, vele már csak a temetőben tudok találkozni. Apámnak már van új családja, bár kb 500 m-re lakunk egymástól, max havi 1-2 alkalommal futunk össze. De így legalább örülünk egymásnak :).
2009. dec. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
4 órányira és 4 átszállásnyira lakunk anyumtól.Havonta találkozunk.Családi csomagban ingyen telefonálunk, naponta kb.1 órát.Ezen a héten 4 e-mail képeslapot kaptam mert Évának hívnak.Sokszor feszült a viszony, főleg ha itt van, de nem tartunk haragot.Kellemes Ünnepeket!
2009. dec. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!