Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszélgettek a szüleitekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgettek a szüleitekkel ilyenről?

Figyelt kérdés
Se a bátyámnak se a szüleimnek nem merek mesélni a szerelmi dolgaimról.Nem merek tőlük kérdezni a szexről.Ha lesz párom félek majd bemutatni nekik:S másoknál is ennyire tabu a téma?
2011. szept. 19. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Mások nem ennyire ostobák és tudnak ismereteket szerezni.
2011. szept. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sosem magyarázták el mi a szex valójában.

Bravoból meg ehhez hasonló újságokból informálódtam e téren.

Ha lesz párom bemutatom nekik de eleinte én is féltem, hogy mit fognak szólni stb.. De most már nem félek.

Nem szoktam nekik mesélni a szerelmi ügyeimről sem, és arról sem, hogy mi van a fiúk terén. Max ha megkérdezik bár általában nem szoktak kérdezősködni. Szóval, igen nálunk is ennyire tabu minden.

2011. szept. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jobb, ha nem beszélsz róla, mintha beszélsz, és elkezdenek lekorlátozni:)
2011. szept. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Soha. Tesómmal néha, ha szakitáson vagyok túl és muszáj valakinek elmondanom, de a apcsolataimról szinte soha. Szex tabu. És én sem szeretek beszélni az aktuális barátnőmről, bemutatni meg irtózok anyámnak őket. Úgyis mindegyikre azt mondja, hogy nem illik hozzám. Akkor meg minek. :)


22F

2011. szept. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna a kérdést. :O
2011. szept. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem annyit sem mondtak a szüleim, hogy a babát nem a gólya hozza. 25 éves vagyok most, de egy szó se esett soha a családban szexről vagy szerelmi témákról. Így hát utánaolvastam, szerencsére elég korán. Te is olvass utána, mindent meg lehet találni, de nem szennylapokban, hanem értelmes könyvekben. Emlékszem, a menstruációról való felvilágosítás abból állt, (kb 10 éves voltam), hogy anyám kinyitott egy orvosi könyvet x-edik oldalon, és elolvastatta velem. Persze akkor még nem sokat értettem belőle, de később már nem ért meglepetésként. Szóval más család is van, ahol ez ennyire tabu. Ha nem lehet velük beszélni róla, olvass...
2011. szept. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tesómmal mi tökre kötetlenül beszélünk ilyenekről, vagyis inkább ő nekem mert nekem még nincs nagyon szexuális életem :D Anyukám is mindig jön azzal, hogy na és hogy állsz a szerelemmel és akkor kibeszéljük a pasikat. Apukámmal nem sűrűn társalgunk ilyenről... :) Szóval nálunk nem tabu téma.
2011. szept. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sehol semmi :D amikor megjött az is annyi volt hogy "betétet így rakd be lehet a többiek mást használnak" borotvát is magamnak vettem először. anya azthiszi nemvagyok szűz, de egy szót sem beszéltünk bővebben, csak célozgatott h biztos ez meg az. fiúkról sem tud semmit max találgat de nemszeretek mesélni róla mert mindenbe beleköt :S
2011. szept. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!