Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ennek így értelme? Vagy...

Van ennek így értelme? Vagy tényleg minden esélytelen már?

Figyelt kérdés
Párommal elég ingatag már a kapcsolatunk. van egy 4 hónapos gyermekünk is. nagyon sok mindenen mentünk már keresztül együtt, én boldog voltam és nagyon szerelmes. de elkezdtünk távolodni egymástól. én sem vagyok hibátlan persze, de az ő számláján igen csak ott van a cserbenhagyás, füllentgetés, hitegetés és nagyon sokszor okoz csalódást. a kisbabánk koraszülött lett, 1 hónapig volt kórházban, én minden nap hol többször utaztam be, hol pedig majdnem egész nap a kórházban ültem és vártam hogy 3 óránként szopiztassam és ölelgessem a fiunkat. ő ezalatt szépen itthon volt és eljátszogatott a gépen és sokszor meg sem kérdezte mi van a gyerekkel. többször mondta, menjük el fagyizni vagy kirándulni stb.. de ezekből semmi nem lett mert vagy nem ért haza időben vagy csak simán lefeküdt. most olyan a munkája, hogy alig van itthon és hétvégén is sokszor mennie kell. nagyon egyedül vagyok, orvoshoz is, sétálni is egyedül megyek mindig a gyerekkel és ez azért elég bántó, olyan jó lenne ha végre családként viselkednénk.:( eltávolodtunk, többször beszélgettünk már erről, ő is látja és tudja hogy mi a baj de mégsincs változás. türelmes voltam, nagyon sokáig de azt hiszem eddig a napig. attól tartok egy újabb beszélgetés ugyanúgy nem fog segíteni. tudom, hogy szeret de nem tudja kimutatni normálisan, én is szeretem a sok csalódás ellenére is de azt tervezem hogy elköltözök a gyerekkel együtt. én így nem tudok vele élni, egyszerűen nem bírom. nehéz lépni is. nem tudom mit tegyek.:(
2014. ápr. 22. 21:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%

Miért nem adsz magatoknak még egy kis időt.

Foglalkozz mással. Magaddal, olvass vagy akármi. Házimunkát osszátok el. Tudom nehéz az első pár hónap/év de később jobb lesz hidd el.

2014. ápr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

De amúgy ez isten igazából ilyen,nem tudom,hogy mit vár mindenki.

Jól gondold meg,hogy miről álmodozol..itt M.o.-n csak a munka nem szabad,hogy büdös legyen az embereknek,és hiába húzós,hiába megy rá a család,de muszáj csinálni..mert különben éhen hal az ember.

2014. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%
Mintha a saját érzéseimet olvasnám, csak nekem még nem született meg a babám, 7 hónapos terhes vagyok. Úgy érzem az egész kapcsolatot csak én akartam annyira ő meg sodródott az árral. Azt mondja most szeret, imád csak én kellek neki, de nem tudom elfelejteni azt a sok hazugságot és időnként eszembe jut és olyankor én is elviselhetetlen vagyok, mert piszkálom ok nélkül. Nálunk is olyan mintha már 80 éves házaspár lennénk, soha sehova nem megyünk, itthon ülünk, beszélgetni se lehet nagyon vele, mert nem egy nagyon beszédes típus. Úgy alapjáraton nincs vele baj, nem tudok rosszat mondani rá, mert segítőkész csak szörnyen unalmas az utóbbi időben.
2014. ápr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Nem azért de ha az uradnak dolgozni kell akkor dolgozni kell,ezzel nincs mit csinálni,ami meg a szabadidejét illeti,lehet szeretne picit többet pihenni.Szerintem ilyenkor Te is tehetnél érte valamit hogy jobban érezze magát.Te rajtad is ugyanúgy múlik hogy eltávolodsz tőle nem csak ő tőled.Szóval ne egyből menekülőre fogd,gondolj a gyerekre is apa kell neki,a gyerek miatt érdemes jobban átgondolni az egészet és nem egyből lelépni.Szóval ez a kapcsolat kettőtökön múlik,próbálj meg Te kezdeményezni dolgokat,kedveskedj neki!Csináljátok egy picit azt amit ő szeretne és ne csak magadra gondolj!Ha idő után sem akar változni a helyzet akkor elöbb aludj másik szobában,hátha rájön hogy valamit rosszul csinál és nem egyből elkéne költözni....Még valami :Nem te vagy az egyedüli aki sétál az orvoshoz a gyerekkel!
2014. ápr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

# 3/4 Időpont ma 21:45

Te is próbáld meg feldobni a dolgokat néha ezzel azzal,és nem panaszkodni hogy unalmas.Tessék kitalálni programokat,meglepiket stb...

2014. ápr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%
Én is várnék még. Nem tudom megmagyarázni, de mikor a fiúnk született, hetekbe telt még az is, hogy a férjemet át tudjam ölelni, pedig elvileg semmi gond nem volt köztünk, egyszerűen annyira a babára figyeltem, meg a hormonok, gondolom...Ez egy nehéz időszak, új helyzet, sok energia.
2014. ápr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, valamilyen szinten helyre tettétek az agyamat.:) tisztelem, becsülöm hogy ennyit dolgozik hogy meg tudjunk élni, de annyira rám tudnak törni a rossz gondolatok.. nézek rá és azt kérdezem magamtól, hogy miért akarom tönkre tenni az életét? tisztába vagyok mindennel amit leírtatok és mégis olyan harcokat vívok magammal, hogy bele őrülök. tudom, hogy tehetnék többet is érte/értünk de elbizonytalanodok és arra gondolok, hogy mi van ha ő nem akarja? nincs okom azt feltételezni, hogy megcsal de nagyon félek ettől is, persze nem mondom neki. ma is azt láttam hogy a párok sétálnak együtt a babájukkal és elszomordtam, hogy mi miért nem.:( mindenesetre teszek próbát még.
2014. ápr. 22. 22:05
 8/18 anonim ***** válasza:
27%

Ne szomorodj el!

Hisz van egy gyereked Tőle!Ha nem akarta volna akkor úgy is tudtál volna róla nem? :)

Nyugi! Tényleg lehet csak hormonok szórakoznak néha Veled!Ne feltételezd hogy megcsal,mert miért is csalna meg? Szerintem nincs oka rá.Jó okés soha nem lehet tudni,de próbálj meg több bizalmat adni neki ha már gyereked van tőle !

Szerintem nem lesz semmi baj!Megoldjátok!

Minden jót!

2014. ápr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
33%
Ha olyan a munkája, akkor a fejére is állhat, attól még nem lesz több ideje. Én is dolgoztam már heti 6 nap napi 12 órában, tudom, milyen. Csak aludni van ereje az embernek. Emiatt te hiába hisztizel neki, mert nem ő tehet róla. Csak egyszer legyen neked is ilyen munkahelyed, és akkor egy életre türelmes leszel a pároddal.
2014. ápr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%

4 hónapos gyerek mellett ez valahol "normális", h kiborulsz. azért irtam idézőjelbe, mert nem kellene igy történjen mindenkinél, de sajnos jellemző. az anyukát lefoglalja a gyerek, rá megy a teljes energiája, az apa még nem nagyon tud mit kezdeni a tudattal, h apa lett, és a kis felesége egyszeribe megváltozott, és a gyerekkel sem tud még mit kezdeni.

beszéljetek. nem egyszer, és ha nem megy, akkor válás, költözés. húzd még le a kis segged egy picit. sokat sokat sokat sokat kell beszélgetni, osztozni a feladatokon, örömökön. tudatositani a kis okos felnőtt férfi fejében, h ez az új életforma, amit midnhármatoknak meg kell szokni, bele kell tanulni.

2014. ápr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!