Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bunkóság megmondani,...

Nem bunkóság megmondani, mennyibe került az ajándék?

Figyelt kérdés
Egyik rokontól mindig úgy kapunk ajándékot, hogy vagy megmondja, hogy X helyen 500 ft-tal olcsóbb volt, mint ahol ő megvette, vagy benne felejti a blokkot, esetleg rajta az árát. Én érzem magam rosszul, hogy kapok valamit, és ott van mellette a blokk, hogy 3499 ft-ba került.
2009. dec. 23. 11:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nállunk is ez volt régen..aztán a családba megegyeztünk,hogy a ygerekeknek ajándék 3000ft egymásnak semmi mamáékét összedobják..azóta nincs az ,hogy ez ennyi volt vagy az amannyi mert ugyan abba az értékbe adunk egymásnak ajándékot..ha valaki 4000ft ért ér ajándékot akkor veszünk hozzá valamit még és ketten összedobják az árát...így lett megoldva mert sok sértődés volt az ajándék értékéből...meg a sok dicsekvés stb.
2009. dec. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

nálunk karácsonkor a gyerek kapnak a rokonságtól ajándékot. nagynéném (A) adott nekünk egy plüssmacit. tesómnak is egyet, enkem is. kerianyum (B) észrevett, hogy A rajta hagyta az árcédulát és felnyomta az asztal aljára. Majd utána félrehívott B, elmondta nekem, h. mondjam meg anyunak, hogy A rajtahagyta a cédulát, majd nézzen be az asztal alá. Vmi 8e forint volt! Már én éreztem gázul magam...

14/L

2009. dec. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Zümy ***** válasza:
Én vok aki kérdezte,hogy miért. Hát őszintén engem egyáltalán nem zavarna (volt,hogy rajtahagyták)nem érdekel,hogy 100 forint volt vagy 10000,a szándék a fontos nem az ár.Már az is szép ajándék ha vki szívből boldog karácsonyt kíván.
2009. dec. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!