Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Karácsonyi ajándék, bunkóság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonyi ajándék, bunkóság lenne kicserélni?

Figyelt kérdés
A barátomtól idén egy mobiltartót kaptam, de nagyon nem tetszik. Nem is használok ilyeneket és szerintem látta is rajtam, hogy nem tetszik. Kedveskedni akart, de nem sikerült, ez nagyon bánt! Kicserélném a legszívesebben, ez nem bunkóság?
2009. dec. 25. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
én nem tenném.. megmondanám neki ha nem tetszik, de úgy h nesértsem meg. kicserélni pedig semmiképp... bunkóság, ja. képzled magad az ő helyébe. mit szólnál hozzá ha ő akarná lecserélni a tőle dkapott karácsonyi ajándékát valami másra?
2009. dec. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát igen. De ha azt nézed, hogy nagyon szeretett volna valami olyat adni, aminek örülök és használom.. És nem fogom ezt használni.. De ha kicserélem olyanra, ami jobban tetszik, azt használnám. És örülhetne ő is, hogy tőle kaptam és de csuda jó..

Nem?

Köszi a választ

2009. dec. 25. 14:14
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Most egy olyan ajándékkal mit kezdesz,ami nem tetszik??Nem bunkóság kicserélni...,nézd meg 27-én mennyien lesznek a műszaki boltokban,hogy kicseréljék ajándékukat..,mint minden évben!
2009. dec. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam. :) Együtt cseréljük ki vagy menjek egyedül? Hogy kérjem el a blokkot? :/
2009. dec. 25. 14:34
 5/9 anonim ***** válasza:

Én se cserélném ki, nem kötelező használni főleg így hogy amúgy nem használsz ilyeneket szépen el kell tenni emlékbe egyszer még jót fogsz mosolyogni mikor évek múlva véletlenül a kezedbe akad.


Fordítsuk meg a dolgot, te a legnagyobb jó szándékkal adnál neki valamit izgatottan gondolván, hogy örülni fog neki, erre te nem hogy a csalódott arcát látnád, de még ki is cseréltetné. Nem hiszem hogy tapsolnál neki.

2009. dec. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Másrészt nem hiszem hogy meg van neki a blokk
2009. dec. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
ne cseréld ki! rossz ötlet.
2009. dec. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem bunkóság lenne kicserélni...legalábbis nekem rosszul esne ha a barátom kicserélné az ajándékát amit tőlem kapott...

Neked nem esne rosszul??

Most egy mobiltartó nem egy olyan nagy dolog,kibirod ,hogy hordod néha...

2009. dec. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Robur ***** válasza:
Cseréld ki! ÉN meg is szoktam mondani, ha ilyesmit adok, h cserélje ki, ha nem tetszik.
2009. dec. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!