Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tesókérdés? Illetlenség?...

Tesókérdés? Illetlenség? Bunkóság?

Figyelt kérdés
A testvérem nem hív meg a lánya keresztelőjére. Hogy kezeljem? Sértődjek meg?
2011. okt. 28. 07:29
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%

Kevés ez az infó azért.. ha amúgy jóban vagytok, akkor gondolom beszélőviszonyban is vagytok, kérdezz rá..

ha amúgy sem beszéltek túl sűrűn, én akkor is rákérdeznék, de ott már te is tudhatod, hogy mi a baj, illetve lehet, hogy ezért nem vagy meghívva, így nem túl jogos a megsértődés..

2011. okt. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem hív meg? Ennyire rosszban vagytok?
2011. okt. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
89%
Ilyet egy testvér nem tesz ok nélkül, úgy hogy ez valószínűleg, egy hosszú történet kicsi részlete, amire így képtelenség érdemben reagálni.
2011. okt. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
85%

Ahogy már írták is,ennek azért van valami oka.

Egyébként beszéltek, tartjátok a kapcsolatot,kik lesznek a keresztszülők?

2011. okt. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk rosszban. Semmi előzmény sem volt. Még azt is mástól tudtuk meg hogy keresztelő lesz. Nem értem egyáltalán, és őszintén megmondva borzasztóan rosszul esik.

Még a héten voltunk is náluk, és akkor sem mondták. Rákérdezni meg nem szeretnék. Ha nem érzik fontosnak....

2011. okt. 28. 07:37
 6/45 anonim ***** válasza:
84%
Ha tőle nem akarod, részben megértem, esetleg kérdezd meg a szüleitektől, hátha ők tudnak valamit!?
2011. okt. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Már napok óta ezen rágom magam, de nem jut az eszembe semmi más, csak az hogy hogy tehettek ilyet. Elvégre a testvérem. És mi tényleg jóban vagyunk (vagyis csak voltunk ezek után).
2011. okt. 28. 07:39
 8/45 anonim ***** válasza:
100%
Valami oka biztos van, és ha már tudod hogy lesz akkor ők is tudják hogy tudod szerintem kérdezd meg hogy engem miért nem hívtatok de ne nekitámadós stílusban csak hogy mit csináltál,végülis a rokona vagy a gyereknek, nagybácsija vagy nagynénije mert nem tudom melyik vagy de rokona jobb ha rákérdezel.
2011. okt. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

De ugye jól tudom/gondolom/érzem, hogy ez egy olyan esemény amin a testvéreknek ott kell lenniük? Elvégre nem a szomszédomról van szó?

Anyuékat megkérdezem majd.

Ti mit tennétek ha legközelebb jönnének? Mintha mi sem történt volna vagy gratuláljak vagy olvassak be nekik?

2011. okt. 28. 07:43
 10/45 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem is illene ott lenned, de a miértekre csak akkor kapsz választ, ha megkérdezed tőlük. Nem a szüleidtől - hiába lehetnek beavatottak -, hanem a testvéredtől, hogy első kézből tudd az okokat.

Megmondod neki, hogy tudsz róla, hogy keresztelője lesz a lányára, és ha már hatásszünetet hagysz, kérdőn nézve, akkor már tudni fogja, és jobb esetben mondja magától a dolgokat. Ha nem, akkor továbbra is higgadtan elmondod, hogy ez Neked rosszul esik, és megkérdezed, hogy miért döntöttek így, hogy Titeket kihagynak belőle...

2011. okt. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!