Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy győzzem meg anyámat hogy...

Hogy győzzem meg anyámat hogy azt vegyen nekem Karácsonyra amit kértem?

Figyelt kérdés
Anyukám nem akarja azt venni amit én szeretnék Karácsonyra(Logitech MOMO Racing kormányt szeretnék), nem tudom hogy hogy tudnám meggyőzni. Köszönöm előre is a segítséget.
2009. dec. 23. 14:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Mi lenne ha annak örülnél amit kapsz és nem követelőznél? Lehet anyádnak nincs rá pénze, fel tudod fogni??
2009. dec. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

Nem gyermeknap van hogy kérünk,hanem karàcsony a szeretet ünnepe.Bàrmit kapsz annak kell örülni,és nem kérni.

Én meg nem kapok semmit,mert nem tellik rà...

Sporolj sajàt pénzt és vedd abbol meg azt a kormànyt.

2009. dec. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Mennyibe kerül amit szeretnél? Milyen értékben vesz ajándékot?

Ha ugyanannyiért vesz olyat amire nincs szükséged (nem "hasznos ajándék", ruha-cipő), akkor próbálkozz tovább.

Ha kevesebb pénze van csak Rád, akkor esetleg annyiért nézz ki valamit aminek örülnél, hogy ne ő döntsön vmi hülye ajándék mellett.


1. kérdezd meg mennyi pénze van az ajándékra, annyiért keress valamit és mondd meg neki mi az. Így mindenki jobban jár, még ha nem is kormányt kapsz.


2. hátha pl. vaterán van olcsóbban használtan kormány.


3. mondd neki, hogy akkor inkább adja oda az ajándékpénzt, gyűjtesz hozzá és megveheted magadnak a kormányt.

2009. dec. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

23-a van! Szerintem már régen megvette az ajándékodat, úgyhogy kár rinyálni az nem változtat semmin!

Lehet, hogy pont azt vette, csak cukkol téged, mert ilyen rinyálós vagy!

2009. dec. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%

Hát, ha nem veszi meg amit Te szeretnél, akkor én is csak arra tudok gondolni, hogy nincsen rá pénze.


De az is lehet, hogy már vett valamit és azért nem vesz mást. Esetleg éppen azt a kormányt vette. Velem csináltak már ilyet. Aztán nagy meglepi volt, amikor azt kaptam, amit "elméletben" nem vettek meg.

2009. dec. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
25.000-ből Én értelmesebb ajándékot kérnék...Miért nem jó neked egy olcsóbb kormány?
2009. dec. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%

25000 Ft-os karácsinyi ajándék???


Mik a szüleid, ügyvédek? Orvosok?

Adhatnának nekem is ennyit csak kézpénzben.

2009. dec. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

előző vagyok:


Nekem nem csak karácsony lesz, hanem születésnap is, a 18. ráadásul és összesen nem kapok ennyit szerintem.

2009. dec. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%
Rinyálós hü_lyegyerek. És te mit veszel anyádnak közel 25ezer forint értékben?? Kitalálom, semmit. Ásd el magad inkább, undorító vagy.
2009. dec. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
60%

Azért nem kell lehülyegyerekezni senkit, mert csak magatokat minősítitek. Most komolyan, miért kell sértegetni a másikat? Dumálnak itt a karácsonyról, a szeretet, meg a béke ünnepéről, de a lelke mélyén mindenki leszarja ezt a hülye média által belénk dumált maszlagot, mert az emberek UTÁLJÁK egymást és ez annyira meglátszik. Nevetséges.


Egyébként meg nem tudsz sokat tenni, sz*rd le, menj el majd nyári melóra és vedd meg a saját pénzedből, abba legalább senki nem szólhat bele.

2009. dec. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!