Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet találni olyat aki...

Lehet találni olyat aki mellett boldog lehetek újra?

Figyelt kérdés

Itt vagyok mindjárt 30évesen, két kis angyallal, és mindjárt elváltan.

El sem tudom képzelni, hogy lesznek olyan reggelek amikor örömmel hozom be valakinek a kvt az ágyba, vagy nekem hozza be. Hogy együtt ülök valakivel az asztalnál, és családként reggelizünk... hogy lesz egy társam, aki hibákkal-jósággal-gyerekkel, mindennel elfogad, aki engem meglát. És kéz a kézben évtizedeket is átvészelünk.


2014. ápr. 24. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Lesz, csak te is tanuld meg elfogadni, hogy esetleg neki is vannak gyerekei, akikkel együtt éltek.
2014. ápr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kisgyerek nem probléma. Én ha boldoggá tesznek, és nem kell hozzá sok, akkor mindenen felül tudok emelkedni- ex piszkatúra, hisztis kölke(enyémek is azok)... csak már nem elég a boldogsághoz a két kicsi feltétel nélküli szeretete, szükségem van egy férfire is az életben.
2014. ápr. 24. 20:13
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Nyugi, menni fog:) kommentek alapján aranyos vagy:))
2014. ápr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Megtalálod:) Tudd elfogadni magadat, legyél rendben magaddal, mosolyogj és a világ is visszamosolyog. Légy nyitott, járj nyitott szemmel.


Sok szerencsét!

2014. ápr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:) Köszi. Csak az ember, hogy lépjen túl valamin, amit maga sem ért még? Ki sem merek bújni a csigaházamból. Félek az ismeretlentől, és attól, hogy megint csalódok. Nem vagyok már "problémammentes"
2014. ápr. 24. 20:18
 6/10 A kérdező kommentje:
És a másik, hogy hol vannak a használt szőke hercegek? aki nekem valóban szőke hercegem
2014. ápr. 24. 20:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Több barátnőm is talált párt úgy, hogy elváltak és már gyerekeik voltak. A szerelem kiszámíthatatlan, bármikor utolérheti az embert. :)
2014. ápr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Hogyne lehetne, a föld lakossága jelenleg 7 milliárd fő, ennek a fele pasi, gondolj bele. :)) Én is 30 évesen váltam, most 42 vagyok és nagyon boldog! Akkor még én sem gondoltam volna, hogy egyszer ennyire minden rendben lesz. De azért keresgélni kell, szóval magától nem megy, tegyél is érte... :)
2014. ápr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És hogyan kell randizni, már azt is elfelejtettem:)
2014. ápr. 25. 07:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Először is vedd észre a téged körülvevő lehetőségeket.Ezután majd ráérsz randin gondolkodni,de ha már eljuttok odáig,akkor spontán jönni fognak a dolgok,hidd el!
2014. ápr. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!