Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, kicsi (2 éves)...

Anyukák, kicsi (2 éves) gyerek mellett esélytelen munkát találni? Sikerült már valakinek?

Figyelt kérdés
A GYED lejártával szeretnék dolgozni, de a volt/jelenlegi munkahelyemre nem mennék, ha nem muszáj. Felsőfokú végzettséggel, több szakmával és német nyelvtudással szerintetek van esélyem a fővárosban elhelyezkedni úgy, hogy kb. nettó 120ezer Ft-ot tudjak keresni? (A jelenlegi munkahelyemen ezekkel a végzettségekkel nettó 70ezret kerestem főállásban, ezért sem akarok tovább ott dolgozni.)
2014. febr. 28. 11:08
 1/5 lcs ***** válasza:
100%
most elvileg, hogy a kismamák után kevesebbet kell adózni a munkáltatóknak, talán nagyobb az esély, mint korábban.
2014. febr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Szia.

Nekem sikerult. En se akartam vissza menni a regi munkahelyemre.

Talaltam masikat,fel is vettek. :) Es a fizetes sem rossz. Netto 160at kapok.

2014. febr. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jajj, ez nagyon jó hír! Kíváncsi vagyok, hogy a választások után is így marad-e... Jó lenne egy normális(an fizető) állást találni, de azt hittem babával nem veszik fel az embert sehova. El voltam keseredve teljesen...
2014. febr. 28. 11:39
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Én is a fővárosban dolgozom. 2 évesen ment bölcsibe a lányom. Egész jól tolerálják egyelőre hogy sokat vagyok szabin itthon. Bár ha ez így megy még egy darabig, biztos keresnek mást, aki megbízhatóbb munkaerő mint egy kisgyerekes anyuka. Nekem is van felsőfokú végzettségem, és német nyelvtudást igényel a munkám. Az év irodájában dolgozhatok. Nagy ajándék nekem ez a munkahely, biztos nem lesz még egy ilyenem !
2014. febr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
igen akkor 16 hónapos volt a fiam akkor találtam egy féléves munkát gyakorlattal összekötve,és azóta 3 helyen dolgoztam de mindig találtam munkát,most államvizsgázom nyáron de addig is a szakmámhoz kapcsolódóan dolgozom
2014. febr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!