Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munka mellett hogyan lehet új...

Munka mellett hogyan lehet új állást találni?

Figyelt kérdés
Munkahelyet szeretnék váltani, de nem tudom hogy a gyakorlatban hogyan oldhatnám meg. Hogyan tudnék eljárni állásinterjúkra, vagy próbamunkára? (szabit a munkáltató "osztja be") Lehetséges munka mellett munkahelyet váltani?
2013. okt. 18. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon is lehetséges. Diszkréten kell csinálni, az új munkáltatóval pedig közölni kell, hogy neked van jelenleg állásod (ez sokszor amúgy pozitív is, mintha munkanélküli lennél). Milyen típusú munkahelyet szeretnél? Csak azért kérdezem, mert mondjuk pl. egy szakácsot 1 nap alatt kipróbálnak, de egy irodai alkalmazottnak azért több hét szükséges.
2013. okt. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Üzletvezetö helyettesi állást pályáztam meg, és nem tudom.azt sem hogy ha behívnának állásinterjúra azt hogyan oldanám meg? Jövö héten fogom közölni a fönökömmel hogy állást keresek mert unom azt hogy itt 11 éve csak kihasználnak. A jelenlegi állásom bizalmi állás, titoktartási nyilatkozatot is aláirattattak velem. De unom azt hogy durván kihasználnak.
2013. okt. 18. 09:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jóban vagy a háziorvossal, esetleg írhat igazolást, egy könnyebb hasmenésre hivatkozva azért időnként távol lehet maradni. És hát minél részletesebb önéletrajzot küldj, referenciákat, hogy ne menj el potyára sok helyre. Esetleg küldj vagy tölts fel magadról egy bemutatkozó videót is, így ők is könyebben döntenek, hiszen feleslegesen ők sem akarják pazarolni rád az idejüket.
2013. okt. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbanap elég, hogy lássák, jó üzletvezető lennél-e. Én a helyedben nem szólnék előre, hogy állást keresek, nem tudhatod, hogy biztosan találsz-e, sokszor kemény hónapokba telik új állást találni. Arról nem beszélve, hogy ma mindenhol ez van, kihasználnak a végtelenségig, elsőre minden szépnek meg jónak tűnik. Nehogy csöbörből vödörbe ess.
2013. okt. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!