Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek minden nő megfogja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek minden nő megfogja találni a párját, ekkora igények mellett?

Figyelt kérdés

Nagyon sok szingli nő van és mind csak próbálkoznak, próbálkoznak. De nem találják a párjukat, mert szerintem a férfiak kb. 30-40%-a amit ők szeretnének, azaz legyen egy férfi határozott, férfias, ne legyen csóró, helyes legyen, sportos stb. Vannak ilyen pasik én is ismerek elég sokat, de azok vagy foglaltak vagy csak alkalmit szeretnének.

Nagyon sok fiú van, aki rendes aranyos, okos normális, de ha valami hiányzik pl határozatlan, nem olyan férfias stb stb. Már nem fog kelleni.


Ilyen magas mérce mellet sok egyedülálló macskás nő lesz?


2014. jan. 19. 13:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Válság van, nem szabad válogatni!
2014. jan. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem érzem hogy annyira válogatnának. Szerintem természetes, hogy vannak elvárásaik. Mindenkinek vannak.

Az más kérdés, hogy sokan ezeket nem tudják megugrani, még akkor sem, ha valójában egyáltalán nem magas.

2014. jan. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Hát sajnos ez van! A nők már csak ilyenek! Csak a tökéletes kell nekik. Nincs semmi kompromisszum bennük. Ragaszkodnak az elképzelésükhöz! Mire meg rájönnek hogy hát nem megy és lejjebb adják már késő.
2014. jan. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben ezeknek a nőknek a túlnyomó többsége 90/60/90, szexmániás, jól kereső, okos, kedves, házias, utálja a piát és a kedvenc időtöltése a konyhában főzni, akkor igen, mindegyik meg fogja találni a párját.
2014. jan. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Az előző barátom is ilyen volt, az azelőtti is, és a mostani is. (és több nem is volt.)

Szóval nem olyan ritka ám a "tökéletes" pasi.

Mondjuk nekem nem ezek az elvárásaim, bár ezek mind illenek rájuk. Ha összeírnék egy listát egyszer, húha... de még így is simán teljesíthetőnek tűnik, hisz vannak ilyenek. :)

És férfi és női oldalon is nagyon sok olyan ember van, aki ahelyett, hogy csak sajnáltatná magát meg hasonlók, az élet minden területén tesz magáért, és lám, működik.

Csak ennek nincs olyan nagy visszhangja pl ezen az oldalon, mert ide azok írnak, akiknél valami nem stimmel. De attól még vannak sokan. :)

2014. jan. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én megtaláltam, pedig hasonló elvárásaim voltak és nem is kevés, kivéve a sportosságot, mert én sem szeretek sportolni.

A fiúk többsége egyébként idővel "kinövi" a határozatlanságot és a félénkséget.

Meg olyan is van, hogy valakinek van egy ideálja, később mégis egy más típusba szeret bele.

2014. jan. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nőként írom,hogy én sem csodálkozom a sok szinglin.Némelyik nőtársam hihetetlen,mennyire álomvilágban él,és mennyire el van szállva magától!Persze hatalmas respect a kivételnek,de sajnos manapság egyre több a magát maximalistának valló csaj,aki valójában csak egy trendkövető,nagy arcú kirakatbábu.Aki persze harminc fele még otthon lakik,és a neten Oravecz Nóra idézetek alatt sír,hogy neki miért nincs senkije...
2014. jan. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

5-ös

Optimizmus megvan :D

2014. jan. 19. 13:47
 9/22 A kérdező kommentje:
Úgy látom sokszor hogy manapság már az nagy igény hogy a pasi komoly kapcsolatot akarjon
2014. jan. 19. 13:53
 10/22 anonim ***** válasza:
Ja max a többségük párja nyávogni fog és szőrt köpköd egész nap:D
2014. jan. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!