Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valakinek még rajtam...

Van valakinek még rajtam kívül problémás anyósa?

Figyelt kérdés
Csak olyanok írjanak akinek problémás, mert akinek angyal anyósa van arra nem vagyok kíváncsi.Anyósommal olyanok vagyunk mint a kutya meg a macska, nem tud engem elfogadni,amíg együtt jártam a fiával olyan volt mintha anyám lett volna de az esküvő után közvetlen megváltozott, ez nekem nagyon fáj, mert örültem, hogy lesz mégegy anyám, erre hátbatámadott, és az esküvő óta ellenségként, meg betolakodóként kezel.Írjatok, hogy nem csak az én anyósomon tört ki az "anyós szindróma nevű betegség.
2009. dec. 23. 19:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%

Anyósommal azóta nem tárgyalok, mióta összejöttem a párommal. (6 éve). Előtte mindennapos vendég voltam náluk, mert a lánya barátnőm volt. Ezt is megtíltotta neki. Nem állhat velem szóba a csaj. Ha találkozunk az utcán, magyaráz, kötekedik, kavar....és csak annyit mondott, hogy az Ő fiának más nő kell. Egyébként az összes rokonukkal jóban vagyok, szeretnek. Röviden ennyi.

Uh, nem csak neked van ilyen anyósod. Próbálj a lehető legkevesebbet találkozni vele. Ugye nem ott laktok?

2009. dec. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De sajnos 3 percnyire lakik, és nyugdíjas, és állandóan mindenre kíváncsi, még abba is beleszól, hogy a férjem milyen ruhát vegyen fel.:( Született egy kisbabánk, azóta meg olyan féltékeny arra, hogy nem ő szült , hanem én, olyan mintha szerelmes lenne a fiába.(fura)Amikor az esküvőnk volt, még a meghívót is ő akarta kiválasztani.Szóval úgy ahogy van, belekontárkodik a magánéletünkbe, minden lében kanál.
2009. dec. 23. 19:55
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
nha akkor az én anyósom az nagyon durva hez képest a tiéd az semmi multkor alszunk a párommal az ajtó nyitva maradt ugy 23:00 körül járt már arra ébredek ,hogy nagy zörej kimegyek a konyhába látom ott az anyósom nagykéssel a kezébe azt mondta megakar ölni erre kijön a párom azt mondja anya micsinálsz ? erre ez a vén hülye azt mondja megölöm ezt az állatot aki elvett téged tőlem ... Aztán sikerült leállittania letette a kést aztán kihivtam a renőröket másnap azvolt az első hogy mentem a renőrségre feljelentettem .Jelenleg is eljárás folyik ellene ember őlési kísérlet miatt . De már többszöris volt ilyen csak azt hagytam mindig mondtam ,hogy többet nemlessz ugyse . Aztán nemígyvolt bántani meg nemakartam de tudtam volna ... Hát ez van .
2009. dec. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyámnak csak volt ilyen anyósa.19éven kellett elviselje és miatta még a házassága is tönkrement mert folyton manipulálta a fiát(apámat).Sőt sokszor buzdította hogy verje is meg.Volt egyszer egy olyan eset hogy vett magának anyám egy tök értéktelen nyakláncot és az anyósa gyorsan intézkedett és elbeszélgetett apámmal hogy ezt mégis hogyan képzeli... és mikor hazament olyan verést kapott anyám mint ha ő lenne a világ leggonoszabb embere.
2009. dec. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Olyan mintha két emberhez mentem volna hozzá.férjemhez és anyóshoz

A múltkor anyám vigyázott a babánkra, és a férjem szabin volt, de anyós nem tudta, és felcsöngetett kaputelefonon, és mondtam, hogy nem vagyok már itthon fél lábbal elindultam, erre megvárt a kapuban, és kérdőre vont, hogy hova megyek.Mondtam neki, hogy vásárolni.erre ő de hova pontosan hova, de hallani kellett volna másnak, mitha a 10 éves gyereke lennék úgy kérdőre vont.Közben a férjem a kocsiban várt.Azért nem mondtam neki, hogy vele megyek, mert még ő is eljött volna, és szerettem volna aférjemmel a kocsiban beszélgetni.Volt már, hogy többször bepróbálkozott, hogy ha színházba megyünk vigyük őt is magunkkal, majd ő fizeti a jegyet ha elvisszük csak akkor.Mondtuk csak két jegyet tudtunk szerezni.Bocsássa meg nekem mindenki, de télleg én ha színházba vagy vacsizni megyek a férjemmel, akkor nehogymár anyós is jöjjön velünk, anyámat ne hozzam még akkor szép négyesben szórakozhatnánk.Hozzáteszem van férje.menjenek együtt.Miért akar mindig közénk furakodni.Álladóan a hétam mögött áskálódik.

2009. dec. 23. 20:01
 6/18 anonim ***** válasza:
76%

Az én anyósom is pontosan olyan volt mint a tied.Amíg csak "jártam" a fiával 5 éven keresztül addig én voltam a kedvenc.Jobban szeretett mint a két lányát.(legalábbis ezt sokszor hangoztatta) majd esküvő után ,és később a gyerek születése után minden voltam csak kedves nem!Voltam zug ivó(anyám alkoholista,és elterjesztette,hogy én is az vagyok.Hozzáteszem,hogy nem is bírom az italt,és soha nem ittam sört például)Voltam szemtelen,qrva,szóval minden.De a nagy vita akkor robbant ki(eddig birka türelmes voltam,és nem foglalkoztam a rossz indulataival)amikor bejött hozzám a szobába(sajnos náluk laktunk),és avval kezdte,hogy én fiatal vagyok,és 20 évesen nem pelenkákat kéne cserélgetnem,hanem élni az életemet.Mivel én teljesítettem a kötelességemet,és fiú utódot adtam a férjemnek,nyugodtan menjek el,ők felnevelik a fiamat és soha nem fognak ezért zaklatni.Na itt elborult az agyam.Nagyon megsértődtem,így kényszer elé állítottam a férjemet.Vagy elköltözünk vagy elmegyek a gyerekkel.Elköltöztünk,de évekig bántottak,és később a férjem is inkább az anyja mellé állt.8 évig tűrtem.Majd elváltam.Azóta újra férjhez mentem,és lassan 10 éve boldog házasságban élek.Az új anyósom egy tündér.

Szóval ez az én kis történetem.

2009. dec. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Engem is mindig bántanak, ha a hajam görbén áll az is a bajuk, néha úgy érzem, hogy utálnak, pedig nem adtam rá okot.Meg éreztetik, hogy ugysem fognak úgy bánni velem mint a kisfiukkal.A fiát úgy hívja, hogy kisfiam:"Így a kisfiam, úgy a kisfiam......szörnyű, mert az én szüleim úgy bánnak az ő fiukkal mitha a saját gyerekük lenne.
2009. dec. 23. 20:07
 8/18 A kérdező kommentje:
A múltkor abba kötött bele, hogy nem passzol a sálam a sapkámhoz, és adni akart a fogasról egy használt sálát, én meg udvariasan megköszöntem,és mondtam,hogy nem érdekel, hogy passzol e.majd biztos felveszem az ő középkori sálját.Érdekes anyám azt mondta,jól néz ki együtt a sapkám meg a sálam.Szóval ez is olyanfajta belekötés volt.
2009. dec. 23. 20:10
 9/18 A kérdező kommentje:
Már tiszta stresszben élem az életem,nem tudom mikor mibe köt bele, semmi nem jó neki, néha úgy néz rám, mintha meg akarna ölni.a legjobban az borított ki amikor még szoptattam a babámat, akkor mindig szoptatásra jött és ki nem ment volna arra a 20 percre, hogy meghitten etessem a babámat.Mindenbe beleszólt ne így tartsd ne úgy tartsd, ráadásul nem volt sok tejem ez is zavart, de, hogy ő itt ült az mégjobban stresszelt.Beült a karosszékbe és úgy nézte ahogy szoptatok, mitha mozifilmet nézne, és közben még beszélgetnem is kellett vele kérdezgettet állandóan.aztán egyszer pár hónapra rá betelt a pohár és beszóltam neki, hogy miért pont szoptatáskor jön, vagy miért nem megy ki ilyenkor, mert engem zavar, ha még nem vette észre eddig a fintoraim.Sírva elrohant,fél évig nem jött, de az unokát vinni kellett egy héten kétszer, mert ha nem azt mondta a férjemnek, hogy kitagadja.
2009. dec. 23. 20:16
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
most nemazér de ez olyan szánalmas hogy egy sálon ...
2009. dec. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!