Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valakinek az első terhesség...

Ha valakinek az első terhessége nagyon problémás volt, terhességi cukor meg magas vérnyomás, vizesedés. Akkor a második terhességénél is számolnia kell ezekkel a problémákkal?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 08:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez változó.

Nekem az első terhességem inzulinos volt a cukrom miatt, amásodiknál nem volt semmi baj a cukrommal. Viszont az elsőnél a vérnyomásom inkább mindig nagyon alacsony volt, a másodikkal meg kicsit magas, de nem vészesen.

Nővéremnek viszont az első babánál csak az utolsó hónapban volt gond a magas vérnyomás, a másodiknál már a harmadik hónapban elkezdett vizesedni, 200/140 volt a vérnyomása. Be kellett feküdnie, így is a 32. héten császár lett a vége. Nem is szeretne több gyereket, mert ha megint ilyen lesz ( a doki szerint nem törvényszerű), akkor mi lesz addig a 2 naggyal?

2010. ápr. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem az első olyan problémás volt, hogy már 24 hetesen beindult a szülés, de szerencsére "megállították", igaz így is koraszülés lett.A másodiknál toxémiám volt.

A mostanitól már előre félek:(

2010. ápr. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Kilenc éve szültem a kislányomat,nagyon problémás volt azt mondtam akkor hogy soha többet,de most nagyon úgy fest hogy terhes vagyok.És nagyon be vagyok rezelve ,mert hiába telt el kilenc év úgy érzem hogy nem bírnák ki még egy olyan kilenc hónapot.Múlt hét csütörtökön kellet volna megjönnie de eddig semmi,32 éves vagyok öregnek érzem magam és nem tudom hogy most mit tegyek.
2010. ápr. 19. 08:24
 4/9 anonim ***** válasza:

Most várom első babámat, és sajna nem igen van nyugodt időszakom...Erősen ingadozó vérnyomás átlagnál is nagyobb szívverés(130-140/perc), görcsölésekre 2 gyógyszer, állandó hüvelygyulladás és már megkezdődtek a méh összehuzódásaim...szal arra is dilibogyó:S

Én tuti nem fogok szülni többet csak bírja ki a pici babám, és egi legyen

2010. ápr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És 20 hetes vagyok csak
2010. ápr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves 12:01-es

Ajánlom figyelmedbe az alábbi riportot:

[link]

22 perc 50 másodpercnél kezdődik

2010. ápr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát az előbb csináltam egy tesztet és úgy néz ki hogy pozitív.Nagyon halvány ugyan a csík de ott van.
2010. ápr. 19. 14:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok.Ne aggódj, nem vagy öreg.És minden rendben lesz.
2010. ápr. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,most úgy keltem hogy minden oké lesz de tudom hogy egy óra múlva megint magam alatt leszek.Most azon agyalok hogy mikor mennyek orvoshoz,a menzesz el maradása után két héttel ugye már lehet menni?
2010. ápr. 20. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!