Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehéz helyzet, ti mit tennétek...

Nehéz helyzet, ti mit tennétek? (bövebben lejjebb)

Figyelt kérdés
Imádom a barátomat. Aranyos, figyelmes, mindent megtesz, kérés nélkül. De itt a karácsony az ajándékozás stbstb... Én egy ezüst karkötőt vettem neki meg egy bonbont, nekem erre futotta. Erre tőle kaptam egy órát, egy táskát, és egy övet, mindegyik márkásabb (kb. 60-70ezer lehetett ez igy együtt). Amikor odaadta persze örültem neki, de utána elbőgtem magam mert egyszerűen ugy éreztem hogy az én ajándékom ehhez képest semmi, hiába adtam szeretettel, hiába spóroltam rá egy csomót. Vannak lányok akik imádják ha a barátjuk elkényezteti őket, de én egyszerűen gyűlölöm hogy ennyit költ rám :S Kimondhatatlanul szarul érzem magam olyankor, mert én feleennyit nemtudok rá költeni. Ő aztmondja h nem érdekli hogy mennyit költök rá, ő bárminek örül tőlem, és hogy ő azért ad ilyen drága ajándékot mert "én minden pénzt megérek neki" mégis valamiért nagyon nyomaszt ez az egész. Ti mit tennétek?
2009. dec. 23. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Jaj! Én? Feleségül mennék hozzá!!!!
2009. dec. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk is ez van..a barátom nagyon gazdag és ez az ajándékokon is látszik.

Ha össze tudok valamennyi pénzt spórolni az ajándékára, akkor én onnantól már nem érzem rosszul magam, mert tőlem ennyire tellett, és ezt szívből adtam neki.

Volt olyan, hogy nem volt semennyi pénzem az ajándékra, olyankor adtam egy rajzot, de olyan is volt, hogy megbeszéltük, hogy ne ajándékozzunk semmit.

2009. dec. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tudja hogy nem költhetsz rá többet, és nem avval foglalkozik, hogy te kevesebbet költöttél rá. :) Hisz ha szeret, akkor ez nem érdekli.

Em engem ha az ilyesmi nyomasztana, megbeszélném vele, hogy nekem rosszul esik, hogy nem költhetek rá többet,és megmondanám neki, hogy ő is kevesebbért vegyen nekem ajándékot.

2009. dec. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1. válaszolónak: Kétlem hogy ez lenne a tökéletes megoldás, főleg ha azt nézzük hogy én 16 éves vagyok, ő 18 és 4 hónapja járunk :)
2009. dec. 23. 20:51
 5/8 A kérdező kommentje:
2.-3. v.: Köszönöm, amugy próbáltam vele beszélni hogy ne költsön rám ennyit, vagy hogy kevessebbért vegyen ajándékot de erre azt mondta, hogy nem az ár alapján vesz nekem bármit is, hanem ha meglátja és ugygondolja hogy tetszene nekem akkor megveszi ...
2009. dec. 23. 20:54
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért sírva ne fakadj...

Ez a gáz ezzel a karácsonyi őrülettel, hogy mindenki az árakat nézi. Kit érdekel??? Kaptam én már rengeteg pénzért olyat amin éreztem, hogy csak le lett kapva a polcról, és kaptam 500Ft-os kulcstartót, amitől meghatódtam, mert tényleg annyira passzolt hozzám. Én férfi vagyok, és egyébként nálunk is hasonló a helyzet.Volt úgy, hogy elvittem a barátnőmet 2 hétre nyaralni, és ő mondta, hogy jaj csak ne legyen drága. De csak azért, hogy ne kerüljön nagyon sokba, nem fogok putri helyre menni, szóval a minőségért fizettem, és ehhez tartom is magam.

Így van ez a ruhákkal is. Vettem már neki egy-két dolgot, és nem az árát néztem, hanem, hogy melyik állna neki jól, mi passzol, és milyen a minőség. Aztán kifizettem. Volt, hogy 500Ft-ért vettem pólót, mert abszolút neki volt kitalálva. És persze volt húzósabb tétel is, mert akkor meg az volt hozzávaló. Ne foglalkozz ezzel, a lényeg, hogy olyasmit vegyünk amiből érződik, hogy a másiknak találtuk ki. Passzol az egyéniségéhez, az ízléséhez, érződik, hogy figyelünk rá. A pénzt nem számít.

F/28

2009. dec. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én értelek, kedves kérdező, és tudom milyen nyomasztó tud lenni, mikor úgy érzed, hogy ő többet ad, meg hogy adós vagy :S

Kedves utolsó Veled vitatkoznék, mert van az a helyzet, hogy a férfi keres csak vagy sokat keres, igen ebben a helyzetben én is megérteném, és nekem sem számítana a pénz, mert szeretem.De gondolj bele a fordított helyzetbe is, nagyon kellemetlen, mikor én spórolok, meg fogcsikorgatva,mert annyira nincs pénzem de tudok neki venni valamit :(, ő meg simán kivág zsebből egy jó pár tízezres ajándékot :(

2009. dec. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ez olyan twilight-os :D tudom hogy sokan beszólogatnak ezért, de akkor is olyan. és kész. :D

de amúgy nem hülyeség, ha nagyon zavar, mondd neki hogy x árig vehet neked ajándékot, vagy abszolut ne ajándékozzátok egymást, esetleg csak személyes dolgok. vagy ilyesmi.

2010. júl. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!