Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Karácsony előtt...

Mit tegyek? Karácsony előtt hagyjam el?

Figyelt kérdés

Nem bírok együtt élni a párommal,nem kapok tőle levegőt,nem bírom tovább!

Besokaltam...

Nem tudom mi tévő legyek!Karácsonykor hagyjam el??

Mit mondjak,hogy tegyem?

Nincs magyarázatom miért...egyszerűen kiégett a tűz!

Nem szeretem..

Ő már tervezi az életet,az esküvőt,a gyereket!

Én élni akarok hisz még fiatal vagyok!

Ő majd 30 éves én meg még 22:(

2éve élünk együtt!

Januárra van repjegyünk Angliába..Ott kezdenénk új életet!

Mit tegyek megbolondulok...

3hete megy a hasam 5 kg fogytam..már 47 kg vok...

Elegem van az életből...Meg akarok halni:(

Segítsetek légyszíves!!

22/L


2009. dec. 24. 03:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

szia, tegnap én is eléggé összevesztem a férjemmel, igaz, mondhatom, hogy kibékültünk, de fáj, amiket a fejemhez vágott.

Szerintem mondd azt neki, hogy a januári utat elhamarkodottnak találod, és nem szeretnél vele elutazni. A többi meg (hogy nem szereted, stb) ráér karácsony után.

2009. dec. 24. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a karácsonyt még töltsd vele ( vagy mondd, hogy most szüleiddel szeretnéd tölteni legalább a nagyrészét) de legyél hűvös, tartózkodó.

Karácsony után mondd meg, hogy azt hiszed túl korai ez az út, utazás át se gondoltad még nem érzed magad késznek rá. Ha szerencséd van ezen összevesztek és tudsz szakítani :D úgy értem így megharagszik rád kicsit és nem fogja őt annyira földhöz vágni a dolog, ha kiteszed a szűrét.

Nem szép dolog szakítani vele főleg karácsonykor, de ha már nem szereted nincs értelme becsapni és hitegetni a végtelenségig.

Nem vette észre, hogy valami bánt? Ha nem tűnt fel neki eléggé álomvilágban élhet. Szakíts vele.

2009. dec. 24. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

pont ez az!!

Nem szeretem,de azért annyit megérdemel,h ne tegyem tönkre az ünnepeket:(

Köszönöm a válaszaitokat!!

2009. dec. 24. 05:03
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

1. Nem szereted.

2. Ha jól értem, ő a hunyó, aki miatt a kapcsolat tönkrement.

Ezek után még nyalizz neki, meg az ő érdekeit nézd? Hogy ne tedd tönkre a karácsonyát? Inkább megkeseríted a saját karácsonyodat?

Ilyen helyzetben annál rosszabb lesz, minél tovább húzod. Nem azt kell nézni, hogy milyen nap van. Minden nap rosszabb lesz. Pszichiátriára akarsz kerülni? Bele akarsz halni? Ha nem, akkor viszont lépned kell! Nem majd valamikor, nem két hét múlva, nem egy hét múlva, hanem MOST!!!

2009. dec. 24. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést kérek, azért amit most mondani fogok. Az egyik válaszoló írta, hogy "pszichiátriára akarsz kerülni?" Én arra gondolok, hogy nem kellene a srácot karácsonykor dobnod, hiszen biztosan ő sem akar a pszichiátriára kerülni.

Engem nem érdekel különöseben a karácsony és ha dobnak se visel meg, de vannak érzékenyebb emberek és hát kitudja mit váltana ki belőle ha pont karácsonykor szakítanál és otthagynád egyedül amikor mindenhonnan a szeretet.együttacsalád-maszlag jön.


Nem kell neked kikészülni, de karácsony utánig még maradj vele. Érezd jól magad legalább barátként nézz rá még egy kicsit. De csak azt tudom javasolni, amit az előbb ha nagyon nehéz szerepet játszanod mondd, hogy a karácsony második részét a szüleidnél töltöd. Aztán kari után szakíts vele úgy talán könnyebben veszi.

2009. dec. 24. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%

A kérdés, ha már legalább 3 hete így érzel miért nem mondtad meg korábban? HOL az őszinteség?


Sajnáljunk? Szerintem épp hogy nem te vagy az áldozat!

2009. dec. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Ma jött el az a pont amikor azt mondtam nem bírom...

Ha vele élnél megtudnád miről beszélek!

Nem akarom magam áldozatnak beállítani,de amit ma tett az az utolsó csepp a pohárba...

2009. dec. 24. 07:29
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hogy jöttetek össze? Egyből össze is költöztetek vagy jártatok is előtte? Nagy szerelem volt? Mért égett ki a kapcsolat? Mivel "nyom el", hogy nem kapsz tőle a levegőt? Zavar a nagy a kor különbség? Te szíved szerint még élnéd az életet, tanulnál/dolgoznál, buliznál/pasiznál és zavar, hogy ő már esküvőt, családot tervez? Te még nem szeretnéd lekötni magad? Lazább kapcsolatot szeretnél?

Azért kérdezek ennyit, mert szerintem ez fontos. Átérzem a helyzeted. Köztünk is 8 év korkülönbség van a párommal az ő javára és kapaszkodj meg ez lesz a 6.!! Karácsonyunk együtt. Szóval én még "kislány" voltam mikor ő már udvarolt nekem. Rá kb egy évre összeköltöztünk, 2 évig minden szép volt aztán kezdődtek a problémák. Mintha ráuntam voltam, vagy nem tudom... :S Elegem lett, besokaltam. Láttam, hogy a velem egy idős csajok bulizni járnak, moziba, szórakozni, pasizni nekem meg otthon kellett mosnom, főznöm, takarítanom. Ráadásul a párom olyan otthonülős típus úgyhogy semmi izgalmas nem történt. Néha elmentünk a Tesco-ba bevásárolni és neki már ez elég volt. Voltunk külön is, de nem volt jó. Nagyon hiányzott és rájöttem, hogy nélküle nem tudok élni, mert szeretem. Most a napokban derült ki, hogy ő is érezte úgy párszor, hogy jobb lenne külön.:( Visszaköltöztem és minden egyre jobb lett, lassan én is megkomolyodtam. Rájöttem, hogy semmi értelme a barátnőzésnek meg a csavargásnak, sokkal jobb otthon nyugiban, biztonsággal azzal aki szeret engem és én is szeretem. Amikor külön voltunk egy percig nem voltam nyugodt meg boldog. Mentem én a barátnőkkel ide-oda, szabad voltam, de mégis hiányzott az állandóság, hogy valaki haza várjon, hogy mellette ébredjek, hogy szeressen valaki. Este sokszor felhívtam telefonon, mert nem bírtam elaludni nélküle. Rossz volt nagyon. :(

Nagyon bánom, hogy ilyen buta voltam, de ez az egész jó volt arra, hogy rájöjjek vele kell maradnom mert nélküle nem vagyok egész. Most minden rendben köztünk, még mindig szeretjük egymást, született egy kisfiunk és most együtt várjuk a Karácsonyt! Ez lesz az első hármasban :)

Gondolkodj még és ha van valami amiért szerinted még érdemes folytatni akkor ne hagyd el. Töltsétek együtt az ünnepeket, stb. Tudod nekem szerencsém volt, hogy a párom visszafogadott, szeretett, de lehet a te párodnak olyan mély sebet fogsz okozni ha elhagyod, hogy utána nem tud már bízni benned, nem tud szeretni és nem fogad vissza. Azért ezen is gondolkozz el mielőtt lépsz! Kellemes ünnepeket nektek és szorítok, hogy jól dönts! Most megyek, mert felébredt a babóm :)

2009. dec. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Először is gratulálok a babódhoz:)

Hát 6hónap után költöztünk össze..

Miért sokaltam be?

Elég összetett!

Nem nézi jó szemmel,hogy tanulni akarok,hogy vinni akarom valamire...Neki nem lényeg semmi csak, hogy menjünk ki,mert neki ott jobb lesz...De Istenem..miért nem érti meg,h a mai világban sokat jelent a diploma!

Akkor ott van,hogy kihasznál anyagilag...

Rengeteg pénzt adtam neki"kölcsön"..úgy voltam vele..együtt vagyunk miért is adná vissza??DE most szükségem lenne pénzre...(csekkek stb)hát ő nem tud adni

Akkor ott van az,hogy ő már rég kibulizta magát én még közel sem és nem enged bulizni..'eltiltott'a barátaimtól..és még sorolhatná tovább..!

Flegma,de közbe azt mondja szeret...

Múltkor 40fokos lázzal feküdtem napokat...még nem az, hogy nem segített,de még az ablakot is rám nyitotta!!

Ilyen...de ma...az volt az utolsó csepp amit tett...

Hát ezért sokaltam be.Ja és arról ne is beszéljünk,hogy folyton hazudik:S

2009. dec. 24. 08:07
 10/13 A kérdező kommentje:

Ja és talán az összeköltözésig volt nagy szerelem...

Egyébként mintha az én történetem írtad vna le...csak itt nem lesz kibékülés,ha egyszer vége...

2009. dec. 24. 08:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!