Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindjárt itt a karácsony! Mit...

Mindjárt itt a karácsony! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
3 éve miden karácsonykor nagyon nagy veszekedés van. az egész család elmegy a mamámhoz szóval olyan 15-20 fő . és apám vesz össze mindenkivel. részben igaza van apámnak mert a mamám közelébe van 1 házunk és a apám testvére ott bulizott úgy hogy nem kérdezte meg és tönkre tette a tetőt. viszont nagyon nagy hepajt csapott szóval azonnal indultunk is haza és karamboloztunk is. és most meg apámék nem akarnak menni a mamához mert hogy ők nem akarnak még 1 iylen karácsonyt átélni . én viszont és a tesóim akarnak mert ugye mégis csak a család. az anyum meg néha azt mondja akar menni néha nem. ki békíteni őket nem lehet mert őssze férhetetlenek . mindenen összevesznek. mit csináljak?
2011. okt. 13. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne egyszerre menjetek:karácsony egyik napján ti menjetek a mamádhoz a másik napján pedig a nagybátyádék.
2011. okt. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Ne haragudj az off-olásért, a problémádat meg pláne nem akarom elbagatelizálni, de az első dolog, ami eszembe jutott, hogy milyen az a buli, ahol tönkremegy egy tető?? :D
2011. okt. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Béke kedvéért és illedelmességből menjen el a család egy órára. Ha ti gyerekek ott akartok maradni, akkor tovább maradtok. De annyi elég apukádék részéről, h puszi-puszi-boldog ünnepeket-viszlát.
2011. okt. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát ... véletlenül nekem is küldtek egy ilyen "bulivideót" és mesztelenül ugráltak a tetőn am. én nagyon nagyot nevettem rajta de apám nagyon pipa lett. hát de ... a nagybáttyám apám testvére japánban él és ő nem fog miattunk egy gépel később jönni mi meg nem vagyunk abban az anyagi helyzetben hogy ide-oda utazgasunk szóval minket hoznak visznek.
2011. okt. 13. 19:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Két házatok van.. de nem vagytok "abban" az anyagi helyzetben? x"D
2011. okt. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ezen mi vicces? amúgy a másik házunk az csak kb. egy nagyon nagy telek és egy másfél szobás ház. és azt a házat 10 éve vettük és nem eladható mert a tető miatt beázott..
2011. okt. 13. 19:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne parázz! A mindjárt még KÉT hónapot takar! Addig állj fejen...
2011. okt. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!