Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A "majdnem" megcsalást meg...

A "majdnem" megcsalást meg lehet bocsátani?

Figyelt kérdés

1 hete történt, de tegnap tudtam meg minden részletét. Szóval, egy hete csúnyán összevesztünk, megbántottam a kedvesem. Ő aznap este elment kocsmázni, megismerkedett valami nővel, számot cseréltek, majd sms-eztek. Egyszer gyanús volt, hogy egy sms után bejelentette, hogy ő elmegy, mert dolga van. Elment fürdeni, én meg elolvastam az sms-t. Megvártam míg elmegy, követtem, és láttam, hogy a nő lakására mennek fel.Mentem utánuk, és benyitottam a lakásba. Még nem történt semmi, csak ittak egy üdítőt. Az sms-ből tudtam, hogy mire készül, ezért követtem.

Hazajöttünk, és beszélgettünk. Elmondta mit miért akart tenni, és sajnálja. A bizalmam odalett, de szeretem. Kéri, hogy töltsük együtt a Karácsonyt. Most itt vagyok a szüleimnél, ő meg vár, hogy délután visszamegyek-e hozzá. Nem tudom. Segítsetek!!!


Köszönöm.

21L


2009. dec. 24. 08:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék vissza.
2009. dec. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
3 éve vagyunk együtt. :( De én is úgy gondolom, hogy nem kellene visszamennem.
2009. dec. 24. 08:56
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A megcsalás csak azért nem történt meg, mert benyitottál. Nem a kocsmázáskor, pillanatnyi hülyeség, és alkohol hatására lépett félre, hanem készült rá, józanul. Én sem mennék vissza, legalábbis egy darabig maradnék a szüleimmel - évek ide, vagy oda.
2009. dec. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos hogy nem mennék vissza.! lefeküdtek volna ha nem nyitótottál volna be 100%. Maradj csak a szüleidnél az ünnepekre. Aztán ne ő várjon hogy menjél vissza. Hanem jöjjön inkább hozzád vagyis a szüleidhez!
2009. dec. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Vele lakom. Csak ideiglenesen jöttem vissza a szüleimhez.
2009. dec. 24. 09:12
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

hasonló helyzetben votlam én is...

Én megbocsátottam neki... Rá pár hétre újra megcsalt...

Szóval ne bocsáss meg neki, vagy egy kis próbaidő...

2009. dec. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne menj.Ha 3 év után ilyen könnyen megcsalna,nem érdemel meg.Mert megcsalt volna,ha nem nyitottál volna be.
2009. dec. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
:(
2009. dec. 24. 09:20
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele: ha 5 perccel később nyitsz be, és azt látod, hogy szexelnek, felmerülne benned az a kérdés, hogy megbocsáss-e?
2009. dec. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A veszekedésről nem írtál semmit kedves kérdező, pedig lehet hogy annyira megbántottad a barátodat, hogy megkérdőjelezte, hogy jó társak vagytok-e. Ha pedig megingattad a hitét ebben, akkor érthetőbb a viselkedése.


Ha a vita véget ért, és teljesen elrendeztétek, nem maradt tüske senkiben, és ezek után ment a nőhöz, akkor én a helyedben visszaköltöznék a szüleimhez. Ha a vita nem simult el, nem kértetek bocsánatot, akkor érdemes esélyt adni.


31/N

2009. dec. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!