Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meg lehet bocsátan...

Szerintetek meg lehet bocsátani a megcsalást egy 17 éves házasságban?

Figyelt kérdés
Férjemnek volt évekig tartó "szexuális" kapcsolata.
2011. ápr. 12. 12:31
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
53%
évekig tartott és te nem vetted észre?
2011. ápr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
79%
hát ha évekig azt semmiképp. ha egyszer lett volna, akkor szerintem igen...
2011. ápr. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
84%
Hát, nagyon át kell értékelni a kapcsolatot, az biztos. Az évekig tartó azért durva, jó lenne tudni, miért maradt abba, hogy derült ki, stb, ezek is fontos tényezők. Az 1-2 alkalom még megbocsátható, de a sorozatos az már necces. Mesélnél esetleg többet a dologról?
2011. ápr. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem bocsátod meg, csak téged emészt el a harag. Megbocsátani meg lehet, és meg is kell. Elfelejteni nem lehet. Évekig tartó megcsalással együtt élni sem. Szerintem.
2011. ápr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
84%

Hogy is tartja a mondás? A nő megbocsát, de nem felejt, a férfi nem bocsát, de felejt...

Én férfi vagyok, ha velem tették volna ezt 17 év után tuti elválnék, már csak azért is, mert nem bocsátanék meg neki.

2011. ápr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
91%

Én nem tudnám megbocsátani.

Elsősorban azért mert becsapott.

2011. ápr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
84%
Én nem tudnám. Nálam a hazugság, megcsalás és hasonlók halálos bűnnek számítanak. De természetes azt is figyelembe kell venni, hogy van- e kisgyerek, neked mi ilyen téren az "értékrended", hogy tudod elképzelni a jövődet nélküle/ezek után vele. Nagyon nehéz lehet. Azt hiszem most kicsit önzőnek kell lenned és úgy kell döntened ahogy neked a legjobb. Őszintén sajnálom és remélem, hogy nekem ezt soha nem kell átélnem.:(
2011. ápr. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
83%

Egy-két alkalom beleférne, de évek nem.

Akkor ez a házasság nem is 17 évig, hanem 17 - x évig tartott.

2011. ápr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
86%

Hát én tuti befejezném vele!!!

Ha más kell neki menjen ha arra nem volt nem volt képes hogy megbeszélje veled a dolgokat és ráadásul nem 1x"véletlen" dolog volt hanem nagyon is jól tudta hogy mit csinál...Nem nagyon nézte hogy neked mi a jó csak magával törödött!Önző...Ne hagyd magad!!!Ha térdre csúszva könyörögne nálam már akkor is elvágta magát!

2011. ápr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket! Mint említettem, férjem részéről szexuális irányú volt a dolog. Mi a kezdetektől külön hullámhosszon voltunk ezen a téren, ő többször én kevesebbszer szerettem volna...azért is nem tűnt fel semmi, mert azt hittem, hogy ennyi idő után már "asszimilálódott" az ő igénye az enyémhez. Érzelmileg pedig tényleg semmi jele nem volt, ugyanúgy engem szeretett, mint korábban.
2011. ápr. 12. 12:43
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!