Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utolsó utáni karácsonyunk?

Utolsó utáni karácsonyunk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úgy voltam vele hogy nincs szükségünk segítségre, boldogulunk anélkül is. De nincs más remény.


Édesapám egyedül nevel mind a 4ünket. Úgy néz ki, még kenyérre se futja karácsonykor.


Nagyon szépen kérem, aki tud, segítsen!


Lehetetlen a helyzetünk.


2009. dec. 24. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Hol laktok?
2009. dec. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Békés megye, de megyünk Pestre 29-én rokonunkhoz.
2009. dec. 24. 09:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Küldtem mailt.
2009. dec. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minket meg anyukám nevel egyedül. Bár apám gazdag, soha nem segít semmiben, csak ha sokat nyavalygunk neki, de még akkor is megszégyenít, hogy nem tudjuk beosztani a pénzt. Idén mentem egyetemre, de fél év után abba kell hagynom, mert az albérletre se futja. Apám új csajának a lánya persze pesten saját albérletet kapott...

A mi karácsonyunk se lesz nagyszabású. Néhány kisebb ajándék, egy olcsó, kínai boltban vett műfenyő, de engem nem is érdekel. Míg apám az új családjának plazma tévét vesz házimozi rendszerrel, mi örülünk, ha tüzifára futja.


Remélem tud segíteni nektek valaki.

2009. dec. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!