Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetett ezt megbocsátani...

Hogy lehetett ezt megbocsátani? Részletek lent

Figyelt kérdés
A barátnőmet tavaly mikor terhes volt, két nővel is megcsalta a vőlegénye. Nem értem ezután, hogy maradhatott vele? Nem fogom fel az ilyet, csak kíváncsiságból kérdezem, hogy más, hogy másnak mi a véleménye erről?

2014. ápr. 28. 12:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szereti nagyon azt a férfit és gyenge hozzá, hogy elhagyja. De hidd el ez csak idő kérdése.
2014. ápr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Gringabringa válasza:
15%
Azért ez elég hiányos sztori.Pl simán lehet, hogy a terhesség alatt megtagadta a szexet és ezért lépett félre.Persze ez nem mentség.De ha ezért történt, akkor lehet, hogy ha visszaáll a rend, akkor ő sem fog félrelépni.Ha azért dugott félre, mert nem bír a vérével, és unja a komoly kapcsolatot, akkor mindig meg fogja tenni a jövőben is.Az ilyen pedig semmilyen nő mellett nem fog megváltozni.
2014. ápr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
#2 Nehogy már mentség legyen a megcsalásra, hogy terhesség alatt nem szexeltek...
2014. ápr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk se nagyon van szex, de nem miattam hanem párom miatt. Azt mondja őt zavarja a pocakom, zavarja maga a tudat, hogy miközben mondjuk lovagolok rajta ott "ugrál" a lánya is. Ameddig nem látszódott, nem "kerekedtem" addig nem volt baj, mióta kezd látszani azóta van ez a kattanása. Én viszont ugyanúgy kívánom a szexet és falra tudnék mászni, hogy nem képes normálisan megdöngetni azóta. Ennyi erővel jogosan keresek erre a pár hónapra én is magamnak egy faszit aki párom helyett addig meghúz párszor. :D Komolyan utálom azokat a férfiakat akik erre hivatkoznak, az ilyen tényleg azt érdemelné hogy az asszony jól félredu(g)assa magát.
2014. ápr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ő dolguk, a barátnődet kérdezd meg, csak ő tudhatja. Lehet, hogy mérlegelték, hogy ezek után is szeretik mg egymást, és így boldogabbak lesznek, mint külön-külön lettek volna. Ezt sose lehet tudni előre. De majd az idő igazolja, hogy jó döntés volt-e vagy sem. Még akkor is léphet a barátnőd, nem muszáj most rögtön.
2014. ápr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
12%
No az ilyen barátnöktöl mentsen meg mindenkit a Joisten mint amilyen te vagy! Ne itélkezz! Te nem tennél igy az egy dolog, de ha a banöd igy tett, fogadd el. Az ö élete, az ö döntése.
2014. ápr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nyilván nagyon szerelmes a nő,és elborítja az agyát a rózsaszín köd,plusz azért mégiscsak a közös gyermeküket hordja a szíve alatt,és gondolom,szeretne teljes családot a kicsinek.Ő biztosan máshogy látja a dolgokat ebben a helyzetben,mint mi,kívülállók.Idővel talán majd változik a gondolkodása,vagy a körülmények.Persze annak kicsi az esélye,hogy a pasja jó útra tér,elvégre kutyából nem lesz szalonna.Mindenesetre ez az ő ügyük.
2014. ápr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
6-os úgy látom nem tudsz szöveget értelmezni :D Nem azt írtam, hogy félrejárok hanem azt hogy sok férfi azt hozza fel indoknak, hogy azért csalja a párját ilyenkor, mert a felesége terhesen nem szexel vele. Erre írtam, hogy nálunk fordítva van párom nem akar a baba miatt nagyon velem szeretkezni akkor ennyi erővel én is kereshetnék más férfit, azt egy szóval nem írtam hogy van is más. Mielőtt ilyeneket írsz tanulj meg olvasni légyszi.
2014. ápr. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Tudod,a hormonok.

Teljesen érthető.A nők hisztisek a hormonjaik miatt,a férfiak meg kívánósak.:D

2014. ápr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#4 nalunk is ez volt, és hiaba mondtam neki bármit...mai napig vannak gondok, de most mas miatt.
2014. ápr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!