Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit hozott a Jézuska? :-)

Mit hozott a Jézuska? :-)

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 21:11
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
98%
könyvek, öv, szinházjegy, pénz és sok kedvesség:)
2009. dec. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
92%
fúvóka, kottaálvány, gyufakocka, marcipán. nah megyek eszek is belőle
2009. dec. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
76%

fényképezőgép,vizipipa,fölsők,könyvek,piercing,táskák(amikben krémek voltak) azt hiszem ennyi:)

16/L

2009. dec. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
79%
laptop,samson S5230-as mobilt ,retro jeans-es felsőt +farmert 1 new yorkeres cuki felsőt, a szobámba nagy mozgatható tükröt,nagy playboy posztert,csillámos pénztárca,1 könyv,1 alkalmi felső ,karkötő+ a szobám festéséhez a festéket kevertettük mert egyedit szerettem volna és ez anyától meg mamáméktól(anyai ágon)eztán jön apától(elváltak szüleim 3 évesen) nénjémtől másik mamáméktól keresztszüleimtől de igazából annak örülök ,hogy anyát boldoggá tettem egy éve kinézett parfümmel meg apróságokkal+ hogy a páromnak átadhassam ajándékom .Üzenem azoknak akik egyedül vannak és nemkaptak ajándékot ,hogy ne szomorkodjanak hiába kaptam ennyi ajándékot aminek nagyon örültem eggyet soha nem fogok megkapni egy teljes családot amit 12 éve elvesztettem és nemaz ajándékoktól szép a karácsony hanem azért mert azzal lehetek akik a legfontosabbak számomra és annak ellenére ,hogy csonka családba nevelkedem és már rengeteg lelkisérelmet kaptam sajnos a közeli rokonaimtól mindenem odaadnám de tényleg ha elfelejthetném anyukám bántó szavait 1 nappal ezelőttről vagy mamám kritikáit felém.Mindent megkaptam szerintük és mikor mondtam ,hogy nem nem tudták mire gondolok azt hitték pénzzel megvehető amit szeretnék közbe csak boldog akarok lenni anyával és egy apával ami nekem valószínűleg már soha nem lesz :'(
2009. dec. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
96%

alkoholista apát, cirkuszt, sírást.


Mellesleg külön kértem, hogy ne rám költsenek.

2009. dec. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
92%
Laptop,3 felső és pénz. A többet meg holnap... De ami a legrosszabb, ez volt életem első Szentestéje a Papám nélkül!:'(:'(
2009. dec. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
90%
utolsó: nekem is elváltak a szüleim:( apum délután elhozza az ajándékot aztán megy... teljes család haha szép álom:/
2009. dec. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
91%

Nem kaptam semmit a jézuskától.

És még szeretetet sem a családtól..

Viszont ennek ellenére anyukámat meg az öcsémet megleptem ajándékkal.. bár viszonzásul anyától egy fél másodpercig tartó köszit, meg egy mosolyt kaptam.

Utána megint jött a flegmázás meg stb.

Nektek is Boldog Karácsonyt. :] :/

2009. dec. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
89%
ohh... hát .. az nem valami jó.
2009. dec. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
100%
1 hosszitott kardigánt,2 pár térdzoknit,1 hosszoszúrá csizmát
2009. dec. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!