Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit hozott a Jézuska? :-)

Mit hozott a Jézuska? :-)

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 21:11
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
91%
22:29-es vagyok! Az én szüleim nem elváltam, hanem a nagypapám elhunyt 1 hónappal ezelőtt. Egészen eddig minden szenteste nálunk volt! Ez volt az első nélküle!:(
2009. dec. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
86%

21.38 vagyok. nem baj ha boldogságot látok magam körül csak irigykedek.


sz*r műsor h mindenkinek jó csak nekem nem -.-

2009. dec. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
92%
szegecses karkötőt >) \m/
2009. dec. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
92%

Sajnálom az ilyen családokat,ahol "nem lehet" boldog a karácsony :( szinte sírnék:(

22:25-ös voltam

2009. dec. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
83%

Bocs az off-ért, de hogy lehet lepontozni olyan válaszokat amikben csak tények vannak?

Amúgy fülbevalót, karórát, övet, csokit és sok sok szeretetet kaptam :))

2009. dec. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
94%
Idén semmit sem kaptam senkitől. Épp a gyereknek vettünk ajándékot, plusz a fa, többre nem jutott. De nem baj, mert a kicsi nagyon örült! Még hisz a Jézuskában, édes volt, ahogy megtalálta a fa alatt a rég várt játékot!
2009. dec. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
94%

Én egy kézi botmixert kaptam, talán ennek örülök a legjobban, mert lassan saját lakásom lesz, és már a konyhafelszerelésekre kevesebbet kell költeni majd, edényeim is vannak már, szeretek főzni, persze emellett kaptam öcsémtől After Eight csokit (majdnem ugyanilyent vettem neki, aztán mégis csokirudacskák mellett döntöttem), illetve egy arckrém és egy sminkkészlet is volt a csomagban, meg egy doboz Toffifee. Szerintem biztos nem került sokba, de ez nem fontos, mert a lényeg, hogy hasznát látom.

Viszont jó volt látni, hogy mindenki örült annak, amit tőlem kaptak (apám sport szelet csomagot, nem nagy cucc, de neki ez a kedvence, öcsémet leírtam, anyu tesco pontokért ékszereket).

Csak sajnos megleptek egy kis émelygéssel is, mert így estére lesütöttek egy nagy adag kolbászt, és már az illatától is forog a gyomrom, mostanában sok volt a nehéz kaja, úgyhogy megpróbálok pihenni, és szellőztetek ezerrel.

2009. dec. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
92%
22:26-os vagyok javítok:samsung és igen a teljes család egy szép álom marad csak.Sajnos nem tudhatom biztosra de biztos mindent megteszek ,hogy a gyerekem ne csonka családba nőjjön fel.Ha kérhetnék még valamit az az lenne ,hogy anyukám végre bízzon bennem.Nem tettem soha semmi olyat ami miatt elvesztettem volna bizalmátde mégse bízik bennem.Tudom és ez fáj.Szerintem amikor apa elhagyta akkor lett bizalmatlan.Sajnos ez ellen nem tudok mit tenni de számtalan éjjelt sírtam már át és reménykedem a jövőmben
2009. dec. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
100%
21:28 vagyok a semmivel, figyelj örülök, hogy a kistestvéreim kaptak ajándékot, én osztoztam az örömükben . Nem volt amivel venni, tudod van akinek így telik a karácsony!
2009. dec. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
90%

én 2 pólót, tusfürdőt, parfümöt, hátizsákot, motoros nadrágot, motoros kesztyűt, meg egy makett motort kaptam

16/L

2009. dec. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!